به گزارش سوکا،‌ چهار اردیبهشت که از راه برسد کی‌مرام پا به ۳۱ سالگی می‌گذارد، بازیگری که متولد ۱۳۶۵ است و در گفت‌وگو با سوکا درباره کارهای در نوبت اکرانش توضیحاتی داد و همچنین گفت این روزها مهم‌ترین فعالیت حرفه‌ای اش خواندن فیلمنامه با وسواس و دقت فراوان است تا بتواند پاسخ مناسبی به پیشنهادهای کاری داشته باشد.

کی‌مرام که در جشنواره گذشته فیلم فجر به شیوه انتخاب فیلم‌ها و داوری‌ها انتقاداتی جدی داشت درباره دو فیلمی که در آنها نقش آفرینی داشته است به سوکا گفت: «ملی و راه‌های نرفته اش» کاری است که کارگردانی آن را خانم تهمینه میلانی بر عهده داشت و یک اثر اجتماعی است و منتظر اکران آن هستیم.

علاوه بر کی‌مرام، ماهور الوند هم در این فیلم نقش آفرینی می‌کند. لوکیشن اصلی این فیلم در خیابان ملک تهران بوده است و سکانس‌های خارجی از جمله در بیمارستان و قطار هم دارد.

میلاد کی‌مرام در نمایی از فیلم ملی و راه های نرفته اش ساخته تهمینه میلانی

این بازیگر خوب سینما در ادامه به یک فیلم خوب دیگر که از قطار جشنواره فیلم فجر هم بازماند اشاره کرد و گفت: «حریم شخصی» کار آقای احمد معظمی هم فیلم دیگری است که از من در نوبت اکران قرار دارد، این فیلم موضوع بکری دارد و مساله تبعات موبایل و فضای مجازی و استفاده نادرست از تکنولوژی را دستمایه خود قرار داده است.

فیلم حریم شخصی ساخته احمد معظمی با فیلمنامه امیر ساعتچی فرد و بهار کاتوزی است که علاوه بر کی‌مرام بازیگران دیگری از جمله امیر آقایی، رعنا آزادی ور و اندیشه فولادوند هم در آن نقش آفرینی کرده‌اند.

اما آقای خوش تیپ سینمای ایران این روزها و در آستانه ۳۱ سالگی چه می‌کند؟ کی‌مرام پاسخ داد: مهم‌ترین فعالیت مرتبط با کار خواندن فیلمنامه است تا بتوانم از میان پیشنهادها بهترین را انتخاب کنم.