به گزارش سوکا به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در ۹۷ کیلوگرم ۱۲ نفر شرکت دارند که محمدحسین محمدیان در اولین مسابقه اش ۶ بر ۲ علی خان ژومایف از قزاقستان را مغلوب کرد.

وی در دور بعد با نتیجه قاطع ۱۳ بر ۲ مقابل رستم اسکندری از تاجیکستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

محمدیان در این دیدار مقابل تاکشی یاماگوچی از ژاپن با نتیجه ۱۴ بر ۹ به برتری دست یافت تا در دیدار فینال به مصاف ماگمومد موسی یف کشتی گیر روسی الاصل قرقیزستان، قهرمان آسیا و نفر دوم بازی های آسیایی برود.

در ۷۴ کیلوگرم ۱۴ نفر وزن کشیدند که پیمان یار احمدی در مسابقه اول عظمت سوفیف از تاجیکستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد.

وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل مسلم اولویف کشتی گیر روسی الاصل تیم قرقیزستان با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید.

یاراحمدی در نخستین تجربه حضور در رقابت های بزرگسالان آسیا و در مرحله نیمه نهایی مقابل رشید قربان اف قهرمان بازی های آسیایی و نفر سوم جهان با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید تا در دیدار فینال به مصاف دیسوکه شی ما دا از ژاپن نفر پنجم بازی های آسیایی ۲۰۱۴ برود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۱۵ کشتی گیر حضور دارند، سعید داداش پور در نخستین گام مقابل نورلان بکژانوف از قزاقستان با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری دست یافت.

وی در دور دوم و مرحله یک چهارم نهایی مقابل زلمیخان یوسوپوف کشتی گیر روسی الاصل تیم تاجیکستان در حالی که با نتیجه ۵ بر صفر عقب بود به دلیل مصدومیت از ناحیه دنده نتوانست به مبارزه خود ادامه دهد.

داداش پور علیرغم حضور حریف تاجیک در دیدار فینال به دلیل مصدومیت شدید نتوانست در گروه بازنده ها به مبارزات خود را ادامه دهد و به کارش در مسابقات پایان داد.