به گزارش سوکا ، تفاوت این فیلم با آثار مشابه غیرمحوری بودن کاراکتر جی اف کندی است. ژاکلین کندی کاراکتر اصلی داستان فیلم است.

«ژاکی» به تعریف چهار روز از زندگی ژاکلین کندی پس از ترور همسر رئیس جمهور او می پردازد. داستان فیلم، روحیات و حال و هوای بانوی اول کاخ سفید را مورد بحث قرار می دهد.

ناتالی پورتمن بازیگر اسکار گرفته سینما، در این درام شرح حال گونه در نقش ژاکلین کندی بازی می کند. کاسپرفیلیپسون بازیگر نه چندان شناخته شده سینما، جی اف کندی داستان فیلم است.

به گزارش هالیوود ریپورتر، فیلم نامه «ژاکی» را نوا اوپنهایم نوشته و پابلولارین کارگردان آن است. جان هارت، پیتر اسکارسگاد و گرتا گروینگ هم در فیلم بازی دارند.

این درام اجتماعی برای نمایش عمومی در تابستان سال ۲۰۱۷ آماده نمایش عمومی خواهد شد. هزینه تولید فیلم، حدود ۷۰ میلیون دلار برآورد شده است.

سازندگان «ژاکی» تگزاس سال ۱۹۶۳ را برای نمایش ترور رئیس جمهور آمریکا بازسازی کردند. اما بخش مهمی از داستان فیلم در نماهای داخلی کاخ سفید فیلم برداری شد.

صنعت سینما در چند دهه اخیر، فیلم های زیادی در باره ترور مشکوک جان اف کندی تولید کرده است. معروف ترین این فیلم ها، اثر جنجالی دهه هشتاد میلادی الیور استون با بازی کوین کاستنر است.

ناتالی پورتمن در حال حاضر قسمت سوم مجموعه اکشن و کمیک استریپی «تور» را آماده نمایش عمومی دارد. در این فیلم او با کریس همسورث استرالیایی تبار هم بازی است.