تصاویر دختر زیبا و جذاب مسلمان روی جلد مجله پلی بوی

تصاویر دختر زیبا و جذاب مسلمان روی جلد مجله پلی بوی

مجله پلی بوی همیشه به انتشار دادن عکس های برهنه شهرت داشته است اما این بار گویا سنت شکنی کرده است و مدلی از دختر با حجاب اسلامی را انتشار داده است. روزنامه نگار مسلمان امریکایی با پوشش حجاب در برابر دوربین مجله پلی بوی قرار گرفت و این نوع عکس برای مجله ای که تا سال گذشته تنها مدل های عریان و نیمه عریان را چاپ می کرد، اولین بار محسوب می شود.

 

نور تقوری، مجری و گوینده ۲۲ ساله در شماره ماه اکتبر ۲۰۱۶ این مجله ظاهر شد که نشان می داد، صاحبان این مجله تا حدی از قوانین مربوط به مجله شان فاصله گرفته اند.
تصاویر دختر زیبا و جذاب مسلمان روی جلد مجله پلی بویاولین عکس از یک دختر محجبه مسلمان در جلد مجله پلی بوی

 

تقوری مجری مسلمان آمریکایی- لیبیایی اهل وست ویرجینیاست و می گوید همیشه آرزوی آن را داشت که اولین مجری با حجاب تلویزیون امریکا باشد.او اولین بار در سال ۲۰۱۲ وقتی عکسی از خودش را در پشت میز خبرگزاری شبکه بی بی سی ۷ منتشر کرد و نوشت:”اولین مجری اخبارگو با حجاب در تلویزیون امریکا”، توجه بسیاری را به خود جلب کرد.
تصاویر دختر زیبا و جذاب مسلمان روی جلد مجله پلی بویعکسی که این مجری امریکایی در سال ۲۰۱۲ به عنوان اولین اخبارگوی محجبه امریکایی منتشر کرد

 

در آن سال عکس نور تقوری با این مضمون در شبکه اجتماعی سر وصدای زیادی به پا کرد و حتی کمپینی به نام (#اجازه دهید نور بدرخشد) تشکیل شد که دیگران را تشویق می کرد تا با آغوش باز هویت خود را پذیرفته و رویاهای خود را دنبال کنند.

 

تقوری فارغ التحصیل دانشگاه مریلند است و ماه مه سال گذشته کمپینی در TED speak (مجموعه ویدئوهایی با سخنرانی کارشناسانه در مورد موضوعات مختلف تحصیلی، تجاری و…) راه اندازی کرد و  به گزارش پارس ناز  اکنون در شبکه ویدئویی خبر Newsy کار می کند.
تصاویر دختر زیبا و جذاب مسلمان روی جلد مجله پلی بویانتشار عکس یک زن مسلمان در این مجله واکنشات شدیدی را در پی داشته است

 

تقوری پس از ظاهر شدن در جلد این مجله که برای داشتن مدل های عریان و نیمه عریان مشهور است، با واکنشات بسیار شدیدی مواجه شد و عده زیادی از مردم از دیدن تصویر یک زن مسلمان در این مجله شوکه شدند.
تصاویر دختر زیبا و جذاب مسلمان روی جلد مجله پلی بوینور تقوری زن مسلمان امریکایی اولین زن اخبارگو با حجاب در تلویزیون امریکا است