مسابقات مرحله نخست لیگ برتر کشتی ار صبح امروز در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج آغاز شده است. استقبال خوب هواداران از صبح امروز از این مسابقات نشان از اهمیت بالای این رقابت ها دارد.

این رقابت ها با حضور ۹ تیم در بخش آزاد و ۶ تیم در فرنگی به مدت دو روز برگزار می شود و تیم نوین چرم نماینده البرز در بخش آزاد به رقابت می پردازد.

در روز نخست مسابقات مقدماتی برگزار خواهد شد و صبح و عصر فردا مسابقات نیمه نهایی و فینال برگزار می شود.

اسامی کشتی گیران حاضر در این رقابت ها مشخص شده است در کشتی آزاد؛ گروه «الف»، شهرداری و شورای شهر همدان در وزن ۵۷ کیلوگرم محمدحسین سلطانی،۶۱ کیلوگرم دانیال حجتی و یونس کامرانی،۶۵ کیلوگرم، میثم نصیری، ۷۰ کیلوگرم، محمدجواد حمیدی،۷۴ کیلوگرم، سید جعفر قاسمی،۸۶ کیلوگرم، وحید شاه محمدی- علیرضا کریمی،۹۷ کیلوگرم، حسن رحیمی، دانیال شریعتی نیا و هادی وفایی پور،۱۲۵ کیلوگرم، جابر صادق زاده به رقابت خواهند پرداخت.

در تیم بیمه رازی تهران؛ کشتی گیران به ترتبی در ۵۷ کیلوگرم، مهران رضازاده و ایمان صادقی،۶۵ کیلوگرم، محمدمهدی یگانه جعفری، ۷۰ کیلوگرم، خیتگ تسابولوف، ۷۴ کیلوگرم، رضا افضلی، ۸۶ کیلوگرم، اسماعیل نجاتیان، ۹۷ کیلوگرم، جمال میرزای و در وزن۱۲۵ کیلوگرم، سیدرضا موسوی به رقابت خاهند پرداخت.

در تیم نوین چرم البرز؛۵۷ کیلوگرم، فرهاد جلالی و امید جلالی بهار، ۶۱ کیلوگرم، حسن مرادقلی، ۶۵ کیلوگرم، حمدرضا سرگو، ۷۰ کیلوگرم، حمیدرضا زرین پیکر و علی رضا نادعلی، ۷۴ کیلوگرم، علی رضا قاسمی، ۸۶ کیلوگرم، یوسف پناهنده،۹۷ کیلوگرم، حامد طالبی زرین کمر، ۱۲۵ کیلوگرم، امین طاهری و امیرحسین کیانیان به رقابت می پردازند.

در تیم موسسه فرهنگی ورزشی بهنام طیبی؛ در وزن ۵۷ کیلوگرم، رضا اطری،۶۱ کیلوگرم، همت کریمی زاد، ۷۰ کیلوگرم، نیما اشفاقی،۶۵ کیلوگرم، محسن آقاجانی، ۷۴ کیلوگرم، مهدی زمانیو حامد عاشق حسینی، ۸۶ کیلوگرم، مسعود مددی،۹۷ کیلوگرم، الیاس بختیاری،۱۲۵ کیلوگرم، میثم قنبری به رقابت خواهند پرداخت.

در گروه «ب»؛ در تیم صدرای زیرآب؛ در وزن ۶۱ کیلوگرم، سینا امینی، ۷۰ کیلوگرم، مرتضی گودرزی،۷۴ کیلوگرم، نیما الهی قادی و فریبرز بابایی، ۸۶ کیلوگرم، جلال زمان،۹۷ کیلوگرم، سینا غنی زاده- ومحسن سیر و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، جعفر شمس ناتری به رقابت می پردازند.

در تیم پومر ایران؛ در وزن ۵۷ کیلوگرم، صابر خانجانی،۶۱ کیلوگرم، شایان حمزه،۷۰ کیلوگرم، ایمان رحمانی زادهف۷۴ کیلوگرم:،امید حسن تبار،۸۶ کیلوگرم، عزت اله اکبری، ۹۷ کیلوگرم، محسن ابراهیمیف۱۲۵ کیلوگرم، سید احمد رسولی به رقابت می پردازند.

در تیم کفایتی مشهد؛ در وزن ۵۷کیلوگرم، یونس سرمستی و امین خدابخشی، ۶۱کیلوگرم، آرش دنگسرکی،۶۵ کیلوگرم، اصغر جبلی- محمد متقی نیا،۷۰ کیلوگرم: مسعود کمروند،۷۴ کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه- رضا مظفری،۸۶ کیلوگرم: احسان امینی- اسماعیل محمودی،۹۷ کیلوگرم: عباس طحانف۱۲۵ کیلوگرم: عبداله قمی به رقابت می پردازند.

در تیم ستاره گان ساری :۵۷ کیلوگرم: علی حاج آقا نیا،۶۱ کیلوگرم: صاحب تقی زده،۶۵ کیلوگرم: میثم حیدری- عرفان حسن پور،۷۰ کیلوگرم: سبحان محمدزاده،۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی،۸۶ کیلوگرم: مجتبی گلیج،۹۷ کیلوگرم: وحید یوسف وند،۱۲۵ کیلوگرم: پوریا رحمانی و سید ایمان حسینی به رقابت خواهند پرداخت.

در کشتی فرنگی؛ گروه «الف»؛ در تیم دانشگاه پیام نور تهران، ۵۹ کیلوگرم: مصیب اکبری- حمیدرضا خامسی،۶۶ کیلوگرم: ابوذر نورزاده،۷۱ کلوگرم: محمود حبیبیف۷۵ کیلوگرم: بهروز هدایت،۸۰ کیلوگرم: هادی حسن نژاد- محمد کریمی،۹۸ کیلوگرم: حسین نوری،۱۳۰ کیلوگرم: مهدی نوری در این دره از مسابقات حضور دارند

در هیأت کشتی قم:۵۹ کیلوگرم: مهدی قادری،۶۶ کیلوگرم: حسین ابراهیمی ۷۱ کیلوگرم: بهرام جلالی، ۷۵ کیلوگرم: امیرحسین مولایی،۸۰ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی،۹۸ کیلوگرم: علی اکبر حیدریف۱۳۰ کیلوگرم: عباس نوری در این دوره از مسابقات با حریفان به رقابت خواهند پرداخت.

در تیم فنی مهندسی دوکوهه اندیمشک۵۹ کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی،۶۶ کیلوگرم: سامان عبدولی- کرامت عبدولی،۷۱ کیلوگرم: مهدی زیدوند،۷۵ کیلوگرم: فرشاد رستمی کیا،۸۰ کیلوگرم: مهدی هدایی،۸۵ کیلوگرم: مجتبی کریم فر،۹۸ کیلوگرم: داود گیل نیرنگ- محمد بیرانوند،۱۳۰ کیلوگرم: مسعود نعمت چگانی به رقابت خواهند پرداخت.

در گروه «ب»؛بیمه رازی تهران:۵۹ کیلوگرم: محمد فقیری،۶۶ کیلوگرم: محمدعلی گرایی،۷۱ کیلوگرم: رامین طاهری،۷۵ کیلوگرم: پیام بویری،۸۰ کیلوگرم: میلاد خسروی- مهدی فلاح،۸۵ کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی،۹۸ کیلوگرم: مصطفی صالحی زاده،۱۳۰ کیلوگرم: بشیر باباجان زاده در این دره از مساباقت حاضر هستند.

در تیم سینا صنعت ایذه خوزستان:۵۹ کیلوگرم: اشکان قلی کیانی،۶۶ کیلوگرم: اصغر آل محمودی- پیام بویری،۷۱ کیلوگرم: فرشاد بلفکه،۷۵ کیلوگرم: وحید بابای جعفری،۸۰ کیلوگرم: علی شریفی،۸۵ کیلوگرم: علی قیطاسی- مسعود مرادی،۹۸ کیلوگرم: مهدی عسگری زاده،۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی به رقابت می پردازند.

در پایان در هیأت کشتی همدان: ۵۹ کیلوگرم: محمدجواد مرادی،۶۶ کیلوگرم: مجید ایمانی،۷۱ کیلوگرم: رضا فولادوند،۷۵ کیلوگرم: حمید شکوهی،۸۰ کیلوگرم: وحید محمدی،۸۵ کیلوگرم: امیر کرمی، و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم: حمید بیگ محمدی به رقابت می پردازند.(مهر)