به گزارش سوکا ، دو تیم در حالی به مصاف هم رفته اند که استقلال با ۲۸ امتیاز چهارم است و پیکان با ۲۶ امتیاز ششم.

ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی، سید مجید حسینی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، بهنام برزای، مجتبی حقدوست، کاوه رضایی و علی قربانی – سرمربی: علیرضا منصوریان

ترکیب پیکان:

رحمان احمدی، سیاوش یزدانی، امیرحسین صادقی، علی حمودی، هاراپتیان، ماهان رحمانی( ۱۴-مهران موسوی)، محمدصادق بارانی، سیامک نعمتی،ابوالفضل ابراهیمی، مرتضی آقاخان، گادوین منشا – سرمربی: مجید جلالی

هفته نوزدهم لیگ برتر/ ساعت: ۱۶:۴۵
ورزشگاه آزادی/ تعداد تماشاگر:

داور: موعود بنیادی فر، کمک ها: سعید علی نژادیان- فرهاد مروجی

گل ها: امید ابراهیمی (دقیقه ۱۲) برای استقلال – سیامک نعمتی (دقیقه ۲۰) برای پیکان

گزارش مسابقه:

پیش از آغاز مسابقه هواداران استقلال دو بازیکن را بیش از بقیه تشویق کردند، مهدی رحمتی و برزای. البته امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال هم مورد تشویق گرفت. او اکنون در پیکان بازی می کند. صادقی پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت استقلال رفت. تماشاگران پیش از شروع بازی به شدت نسبت به لباس قرمز پیکانی ها که با آن بدن های خود را گرم می کردند اعتراض کردند.

نخستین صحنه حساس این مسابقه در دقیقه چهارم رقم خورد. اوت زکی پور می توانست موقعیت خوبی برای کاوه رضایی جهت گلزنی ایجاد کند اما توپ به موقع به او نرسید.

در دقیقه یازدهم قربانی درپشت محوطه جریمه پیکان تعادل خود را از دست داد. در واقع تکل سیاوش یزدانی مقدم باعث زمین خوردن قربانی شد. او که مصدوم هم شد با کارت قرمز بنیادی فر داور این دیدار مواجه شد. بعد از اخراج سیاوش یزدانی هوادران استقلال به شدت داور را تشویق کردند.

گل….. در دقیقه دوازدهم امید ابراهیمی موفق به زدن گل نخست استقلال در این مسابقه و گل سوم خود در این فصل شد. ضربه کاشته او به زیبایی وارد دروازه رحمان احمدی دروازه بان پیکان شد.

گل….. در دقیقه بیستم گل پیکانی ها ورزشگاه آزادی را خاموش کرد. گل زیبای سیامک نعمتی بازی را به تساوی کشاند.سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه استقلال ضربه ای را به سمت دروازه استقلال زد که این ضربه به قعر دروازه مهدی رحمتی رفت. کار خاصی از رحمتی در برابر این ضربه برنمی آمد. به این ترتیب در دقیقه بیستم کار به تساوی کشید. بیست دقیقه و دو گل زیبا. یکی از سوی امید ابراهیمی و یکی هم از سوی سیامک نعمتی. پیکان ۱۰ نفره خیلی زود نتیجه را به تساوی کشاند.

در دقیقه بیست و دوم تماشاگران استقلال در اقدامی هماهنگ مرحوم منصور پورحیدری را تشویق کردند.

در دقیقه ۲۵ استقلال می توانست به گل دوم برسد. سانتر وریا غفوری اما روی پای برزای ننشست و با اختلاف بیرون رفت.

سه دقیقه بعد از هم وریا غفوری یک موقعیت خطرناک ایجاد کرد. ضربه وریا غفوری با برخورد به مدافعان پیکان تغییر جهت داد اما با خوش شانسی رحمان احمدی توپ وارد دروازه نشد.