به گزارش سوکا به نقل از خبرگزاری ها، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره حضورش در فدراسیون فوتبال گفت: من بیش از ۱۲ ساعت در اینجا حضور داشتم، اما آقای عابدینی با نیامدن به فدراسیون نشان داد بی‌شهامت است.

وی افزود: امیدوار بودم که ایشان شجاعت لازم را داشته باشد و به فدراسیون بیاید و به من بگوید که چه توافقی با آقای تاج داشته‌اند که بعد از بازی با سوریه آن را عملی کنند.

کی‌روش خطاب به عابدینی گفت: ایشان نباید فراموش کند که پیش از اینکه بخواهد از این توافق صحبت کند باید حقوق کادر زحمتکش و مربیان تیم ملی را بیاورد. توافقی که ایشان با آقای تاج داشته است نباید بعد از بازی با سوریه اتفاق بیفتد بلکه باید هم‌اکنون رخ دهد.

وی ادامه داد: فقط برای اطلاع اذهان عمومی می‌خواهم صحبتی را که آقای تاج عنوان داشته است، بگویم و اینکه ایشان گفت هیچ صحبتی با آقای عابدینی نداشته است و ایشان فردی غیرمسئول در مسئله تیم ملی است، بنابراین آقای عابدینی دروغگوست.

کی‌روش در پایان خطاب به عابدینی گفت: تمام بازتاب‌های منفی این اتفاقات در اردوی تیم ملی در چند روز آینده با شما و گروه شماست.

عابدینی : فکر نمی‌کردم کی‌روش منقلب شود

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تصور نمی‌کرده مصاحبه‌اش اینطور کارلوس کی‌روش را منقلب کند، گفت: ما دلمان می‌خواهد کی‌روش بماند و به کارش در تیم ملی ادامه بدهد.

کارلوس کی‌روش روز گذشته ۱۲ ساعت در فدراسیون فوتبال منتظر امیر عابدینی سرپرست کمیته اقتصادی این فدراسیون بود تا درباره مسائل ایجادشده با وی گفتگو کند. مصاحبه‌های طرفین علیه همدیگر، در نهایت به صدور یک بیانیه دیگر از سوی کارلوس کی‌روش ختم شد. سرمربی تیم ملی ایران در این بیانیه امیر عابدینی را فردی «بی شهامت» و «دروغگو» خواند.

عابدینی در این خصوص گفت: بله آقای کی‌روش؛ بنده شهامت ندارم. حرف شما درست است!

وی ادامه داد: اینکه آقای کی‌روش مرا به فدراسیون دعوت کرده بود، روش خاص و جالبی است ولی من قصد ندارم در اینباره صحبت کنم.

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال یادآور شد: احساس من این است که کارلوس کی‌روش از جای دیگری نگرانی دارد وگرنه مصاحبه اول من چیزی نبود که او را به هم بریزد. من در آن مصاحبه نه به سرمربی تیم ملی توهین کردم و نه بی احترامی.

عابدینی یادآور شد: در آن مصاحبه درخواست تعامل داشتم ولی صحبت‌هایم آقای کی‌روش را منقلب کرد. فکر نمی‌کردم آن مصاحبه، اینقدر ایشان را به هم بریزد. من پاسخ صحبت‌های کی‌روش را منطقی دادم و نه تهمت زدم نه افترا.

وی تاکید کرد: شب گذشته در شبکه‌های اجتماعی می‌نوشتند که چرا عابدینی به فدراسیون فوتبال نمی‌رود و در جلسه با کی‌روش شرکت نمی‌کند. در همین ارتباط با آقای مهدی تاج تماس گرفتم که گفت اصفهان است. محمدرضا ساکت گفت در جریان این موضوع نیست. مگر ما با آقای کی‌روش قرار داشتیم؟

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال یادآور شد: ذات من این است که با هیچکس درگیر نمی‌شوم. بازهم تاکید می‌کنم که با کی‌روش درگیر نشدم و مصاحبه اول من به این معنا نبود. تمام تلاش ما موفقیت تیم ملی است. ما هم امیدواریم تیم ملی موفق باشد و بتوانیم کارلوس کی‌روش را «روی دست بالا بیاندازیم».

عابدینی درباره اینکه کی‌روش تاکید دارد هنوز حقوقش را نگرفته و وظیفه کمیته اقتصادی تامین این حقوق است، گفت: من هیچ موقع نگفتم کی‌روش حقوقش را گرفته است. اصلا بحث حقوق نداشتم. تاکید من روی تامین پرواز چارتر، انتخاب پیراهن جدید برای تیم ملی، هزینه فسخ قرارداد با اسپانسر قبلی، پرداخت پاداش و سایر موارد بود. اینها شوخی نیست؛ هزینه است!

وی تاکید کرد: امیدوارم آرامش به تیم ملی برگردد. همانطور که گفتم مصاحبه من مطلبی نداشت که کی‌روش را برافروخته کند. ما دلمان می‌خواهد کی‌روش بماند و به کارش ادامه بدهد. همه ایران کی‌روش را دوست دارند ولی شما هم ما را یک مقدار دوست داشته باش!