کیتارو در تهران کنسرت برگزار می‌کند

کیتارو موسیقیدان شهیر ژاپنی همراه با ارکستر سمفونیک تهران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

کیتارو موسیقیدان شهیر ژاپنی اواخر مهر به تهران سفر می کند و همراه ارکستر سمفونیک تهران در سالن وزارت کشور به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

کیتارو در تهران کنسرت برگزار می‌کند

کیتارو تاکنون قطعات خاطره انگیز و محبوب بسیاری را خلق کرده که از جمله آنها ساخت موسیقی مجموعه تلویزیونی مستند «جاده ابریشم» است. نمایش این مستند و انتشار آلبوم آن، موجی از شهرت و محبوبیت بین المللی را برای او به همراه آورد که در نهایت به بردن جایزه گرمی و گلدن گلوب و ساخت موسیقی فیلم «بهشت و زمین» برای الیور استون منجر می شود.

او تاکنون ۳۰ آلبوم منتشر کرده که بسیاری از آنها جزو پرفروش ترین ها بوده اند. برای مثال از آلبوم «روشنی یک روح» تاکنون فقط در آمریکا حدود دو میلیون نسخه به فروش رفته است.

موفقیت ها و شهرت جهانی کیتارو باعث شد تا او سفرهای خود را به سراسر جهان آغاز کند و به دنبال آن، شش آلبوم قبلی خود را با نام های «سفر کیهانی» (Astral voyage)، «داستان کامل ماه» (Full moon story)، «هزاران سال» (Millennia)، «هند» (India)، «ابر نقره ای» (silver cloud) و «آسیا» (Asia) کامل تر و آلبوم جدیدی نیز با عنوان «به سوی غرب» (Towards the west) منتشر کرد.

پس از حضور اشتفان میکوس و انور براهم این سومین موسیقی دان بزرگی است که به تهران سفر می کند. البته چند سال پیش نیز قرار بود کیتارو به تهران سفر کند که سفر او به دلیل برخی مشکلات لغو شد.

این کنسرت بیست و سوم و بیست و چهارم مهرماه در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد.

سایت آموزشی و تفریحی سوکا