علی کفاشیان در پایان نشست طولانی مدت امروز شنبه خود با کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران گفت: مشکلی بین ما و کی‌روش پیش آمده بود که بحث رفتن کی‌روش مطرح شده بود اما به اتفاق «رضا حسنی خو» نماینده وزارت ورزش و جوانان، امروز جلسه خوبی را با هم داشتیم. نمی‌خواهم که بگویم همه مسایل حل شده است ولی بسیاری از مشکلات را حل کردیم. کی‌روش قبول کرده که با ما ادامه دهد و حتی در بحث تدارکاتی و مشکلات فدراسیون را بپذیرد.

وی افزود: اگر در روزهای گذشته صحبت از رفتن وی بود حالا این مشکلات حل شده و تا حد زیادی او در تیم ملی باقی می‌ماند. در جلسه‌ای که ما گذاشتیم و شروطی که وی عنوان کرد در اصل مالی بوده است. ایشان گفته که در بحث تدارکات تیم ملی دغدغه دارد که هم فدراسیون و هم وزارت قول دادند که آن را حل کنند. قطعا این مشکلات حل می‌شود. بخش مدیریت فدراسیون تمام مشکلات را حل می‌کند و کی‌روش هم این امید را داده است که کارش را از امروز شروع کند البته این حرف‌های من مشروط است و باید برای روزهای آینده صبر کنید.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: ما قبول کردیم که مشکلات را حل کنیم و دغدغه‌های وی را رفع کنیم. ایشان همواره بهترین‌ها را برای تیم ملی می‌خواهد حتی زمین چمن را هم می‌دانیم که ایراد دارد اما ما گفته‌ایم که در حد توان همه مشکلات را حل می‌کنیم. کی‌روش با ما چهار سال کار کرده است و با شرایط ما آشنا است. ما هم بیشتر از قبل کار می‌کنیم تا این مشکلات حل شود.

کفاشیان افزود: کی‌روش خواسته‌هایی داشته است که بعضی از آنها صحیح بوده‌اند. ما اعتراف می‌کنیم که فدراسیون فوتبال در برخی موارد نتوانسته همه امکانات را برای تیم ملی مهیا کند. شاید ما در برخی موارد خوب عمل نکرده‌ایم اما این به معنای کم کاری نبوده است چرا که ما همه تلاش خود را انجام داده‌ایم و برخی مشکلات زیاد بوده‌اند.

کی‌روش: جلسه خوبی با مسئولان داشتیم

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در پایان نشست امروز خود با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جلسه خیلی خوبی را با کفاشیان و حسنی خو برگزار کردیم.

وی امروز شنبه با حضور در فدراسیون فوتبال با علی کفاشیان تشکیل جلسه داد تا پس از کش و قوس‌های فراوان بر سر ماندن یا رفتن وی تصمیم نهایی اتخاذ شود.

کارلوس کی‌روش در پایان این جلسه بدون اعلام اینکه در تیم ملی به همکاری خود ادامه خواهد داد یا از تیم کشورمان جدا خواهد شد، گفت: جلسه بسیار خوبی بود و این فرصت را داشتیم تا صحبت‌های خوبی را با هم رد و بدل کنیم. کفاشیان و حسنی خو در این باره توضیحات بیشتری خواهند داد. نباید من در این باره حرفی بزنم.(مهر)