کرم ضد چین و چروک

کرم ضد چروک

توضیحات مختصر :

این کرم مکانیزم های جوانسازی پوست را پویا نگاه داشته و با افزایش شکل گیری سلولهای تازه …

توضیحات کامل :

نام محصول : کرم ضد چین و چروک

نام به لاتین : Anti Wrinkle Cream

مارک محصول : دکتر جیمز | Doctor james

ساخت کمپانی : What is green

ساخت کشور : تایلند | Thailand

رده مصرف : زنان، مردان ، همه سنین

کرم ضد چروک

توضیحات محصول :

کرم ضد چروک دکتر جیمز، پوست شما را از اثرات جانبی اشعه های مضر و عوامل محیطی حفافظت کرده و جوانی شما را تضمین می کند. این کرم مکانیزمهای جوانسازی پوست را پویا نگاه داشته و با افزایش شکل گیری سلولهای تازه ، موجب احیا لایه بنیادی پوست می شود. همچنین با افزایش جریان خون ، طراوت ، لطافت و چربی پوست را حفظ می کند. بهترین نرم کننده و ترمیم کننده برای پوستهای آسیب دیده می باشد. این کرم محتوی کپسولهای جوانسازی بوده که علاوه بر بازسازی پوست ، در کوتاهترین زمان ممکن بخشهای آسیب دیده پوست را اصلاح می کند و با حفظ فیبرهای میان پوستی چروک شدن پوست را به تاخیر می اندازد. ترکیبات کرم ترمیم کننده طبیعی چروک در جهت کاهش حداقلی اثرات پیری پوست مانند چروکهای پوست ، خطوط عمیق وپف کردگی ساخته شده است. این کرم که مخصوص درمان چروک پوستهای ظریف و شکننده و ضد پیری است ، محتوی مخلوط بی نظیری از عصاره های طبیعی بخصوص روغنها و ویتامینها می باشد.
خاصیت جوان سازی ، مرطوب کننده و صاف کننده ی پوست از کارایی های منحصر به فرد کرم ضد چین و چرک می باشد. این کرم همچنین از چرب شدن پوست جلوگیری می کند و از تعریق پوست نیز می کاهد. البته باید اشاره کرد که این کرم در از بین بردن نقاط سیاه و لک های پوستی نیز بسیار مؤثر می باشد و در صافی و روشنی پوست تاثیر زیادی دارد. در نهایت می توان گفت که این کرم یک ضد چین و چروک و صاف کننده بسیار قوی می باشد که از گیاهان طبیعی تهیه شده و کاملا مطمئن و بدون عوارض جانبیمی باشد. این کرم را می توان قبل از آرایش نیز استفاده کرده و به راحتی کرم پودر را بر روی آن بمالید.

طریقه مصرف :
صبح و شب و بر روی پوست و مناطق مورد نظر بزنید. مناسب برای هر نوع پوست. استفاده از این کرم باید مداوم باشد.

توجه :
– مقدار استفاده از این کرم در طول روز باید بسیار کم باشد.
– در صورت حساسیت پوست میزان استفاده خود را کمتر کنید.
– استفاده باید به صورت مدام باشد.
– حتما پوست تمیز و آری از چربی و یا دیگر مواد آرایشی باشد.

ترکیبات :
کوآنزم Q-10 ، ویتامین ای ، نرم کننده، روغن زیتون

شماره مجوز بهداشت:IRC837427UV

کرم ضد چروک

روش خرید :
برای سفارش کرم ضد چروک و جوان کننده پوست میتوانید از طریق گزینه خرید پستی قرار گرفته در پایین صفحه استفاده نمایید و بعد از کامل کردن فرم سفارش محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید و سپس وجه آنرا به مامور پست پرداخت نمایید.

نکته :
برای اینکه سفارش به سرعت در اختیار شما قرار بگیرد و برگشت داده نشود لطفا آدرس پستی خود و کدپستی ده رقمی خود را با دقت و بصورت صحیح وارد نمایید.

قیمت : ۲۴۰۰۰ تومان

کرم ضد چروک و جوان کننده پوست