سلیمانی در این باره گفت: فصل جدید برنامه تلویزیونی «کافه سوال» از امروز بعد از اخبار ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو به مخاطبان ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: بی‌اخلاقی رسانه‌ای در فضای مجازی کشور موضوعی است که در دو هفته آینده به آن خواهیم پرداخت. موضوع اصلی برنامه نیز اخبار و شایعاتی است که در شبکه‌های مجازی بسرعت دست به دست می‌گردد و هیچ منبعی نیز آنها را تائید یا تکذیب نمی‌کند.

سلیمانی اظهار کرد: روزانه مطالب بسیاری درباره افراد مختلفی در فضای مجازی منتشر می‌شود که از جمله آنها می‌توان به اخبار مربوط به مرگ چهره‌های شناخته شده اشاره کرد. ما این موضوعات را با حضور کارشناسان حوزه‌های مختلف نظیر روان‌شناسان، پلیس، مسئولان قضایی و… ارزیابی می‌کنیم و نظر دین اسلام را هم درباره چنین اتفاقاتی بازگو می‌کنیم.

وی گفت: بخشی از این برنامه را هم به قربانیان چنین اخباری اختصاص داده‌ایم که از بابت انتشار این موارد کذب زندگی شخصی و اجتماعی‌شان مختل شده و آسیب دیده‌اند.

برنامه کافه سوال روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه بعد از بخش خبری ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه دو پخش می‌شود.

همچنین برنامه‌ «دست‌هایش» که به مناسبت هفته کارگر تولید شده، از این شبکه به مخاطبان ارائه می‌شود. این برنامه که از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه به نمایش درمی‌آید، شامل بخش‌های متنوع و جذابی است. چند هنرمند هم به این برنامه می‌آیند که از میان آنها می‌توان به جمشید مشایخی و امیرحسین رستمی اشاره کرد.این برنامه با شعار «خنده‌اش را دوست دارم، چشم‌هایش را بیشتر، رنج‌هایش را دوست دارم، دست‌هایش را بیشتر» پخش می‌شود. (فارس)