کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینید

کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینید 

سلن دیون خواننده مشهور فرانسوی که ترانه های بسیار زیبا و ماندگار را از خود تا کنون به یادگار گذاشته است،در ایالت فلوریدای آمریکا کاخ بسیار مجلل و لوکس دارد. «سلن دیون»، خواننده مشهور کانادائی تبار از سال ۲۰۱۳ میلادی ویلای بزرگ و زیبای خود در جزیره ژوپیتر در ایالت فلوریدای آمریکا را برای فروش گذاشته اما هنوز هیچ مشتری ای برای آن پیدا نشده است.

 

هنرمند یاد شده، امسال برای اینکه از فروش رفتن این عمارت ویلایی خود مطمئن شود، قیمت آن را شکسته و به ۳۸٫۵ میلیون دلار رسانده است. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، قیمت اولیه فروش این ویلا در سال ۲۰۱۳ میلادی ۷۲٫۵ میلیون دلار بود که پس از گذشت حدود ۴ سال، سلن دیون قیمت آن را تقریبا به نصف رسانده است.

 

البته شایان ذکر است که وی در سال گذشته، پس از درگذشت همسرش، «رنه آنژلیل»، قیمت خانه را به ۴۵٫۵ میلیون دلار کاهش داده بود.آن ها این عمارت را در سال ۲۰۰۵ میلادی به قیمت ۱۲٫۵ میلیون دلار خریداری کرده بودند. سپس در سال ۲۰۰۸ میلادی، ۷ میلیون دلار نیز برای خرید ویلای کناری هزینه کرده و آن ها را کوبیده و عمارت کنونی را ساختند.

 

این ویلا با مساحت تقریبی ۲۲۲۵۸٫۵ متر مربع، چشم اندازی رو به اقیانوس آتلانتیک، ۴ اتاق خواب مهمان، یک زمین گلف، خانه استخر و استخرهای مجزا دارد. مساحت بنای ویلا، حدود ۹۳۰ متر مربع است.این عمارت، ۵ اتاق خواب و یک اتاق مخصوص تعویض لباس دارد. اتاق تعویض لباس به سیستم های خودکار طبقه بندی و سازمان دهی لباس و کفش مجهز است.

 

دلیل فروش این ویلای زیبا توسط سلن دیون این است که وی بیشتر وقت خود را در لاس وگاس و در هتل «قصر سزار» سپری می کند و این وضعیت تا سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت.در ادامه با هم به بخش های گوناگون این ویلا و اتاق های آن نگاهی خواهیم داشت. همراهمان باشید.

 

ویلای زیبای سلن دیون در «ژوپیتر آیلند» در فلوریدا که ۲۲۲۵۸٫۵ متر مربع مساحت دارد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدخواننده مشهور کانادائی تبار این ویلا را با قیمت ۳۸٫۵ میلیون دلار برای فروش گذاشته است.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیداو و همسرش با یکدیگر در طراحی این ویلا نظر داده اند و برای ساخت بنای موردنظرشان، ساختمان کناری را نیز خریداری کرده اند.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیداین خانه ۳ استخر مجزا با چشم انداز اقیانوس دارد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدبنای ساختمان حدود ۹۳۰ متر مربع مساحت دارد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدخانه اصلی دو آشپزخانه دارد. گزینه ای که در تصویر می بینید به فضای غذاخوری نزدیک است.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدآشپزخانه سرپیشخدمت که فضای ذخیره سازی زیادی دارد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیددر گوشه و کنار خانه، مبلمان و صندلی های اعیانی و باشکوهی کار گذاشته شده.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدطبقه همفک دارای پنجرهای بلند (از زمین تا سقف) است که نور طبیعی را وارد خانه می کند.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدفضای غذاخوری برای یک مهمانی ۸ نفره جا دارد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدمی توان گفت که زیباترین و مجلل ترین بخش این عمارت، اتاق خواب اصلی آن است.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیداین اتاق یک بالکن اختصاصی با چشم انداز اقیانوس دارد و یکی از جاذبه های دیگر آن، تعبیه تلویزیون درون سقف و روبه روی تختخواب است.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیددر کنار اتاق خواب اصلی، یک سرویس بهداشتی بسیار شیک قرار دارد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدیکی دیگر از بهترین قسمت های اتاق خواب را می توان کمد لباس با طراحی شخصی دانست که خودش یک اتاق مجزاست و سیستم اتوماتیک سازمان دهی به لباس ها و کفش دارد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیداین تصویر یکی از اتاق خواب های مهمان است که با سلیقه زیاد طراحی شده.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیددر تراس های خانه نیز فضاهای نشمین متعدد به همراه شومینه و مبلمان تعبیه شده
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدپس از شنا و آب تنی می توانید در خانه استخر از خودتان پذیرایی کرده و استراحت کنید.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیداستخر اصلی خانه یک فضای اختصاصی و بسیار رویایی برای شومینه زمینی دارد که می توان قبل و بعد از شنا در آن جا حمام آفتاب هم گرفت.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیداز بالکن های این ویلا می توان منظره های بی نظیری را تماشا کرد.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدچشم انداز محیط اطراف واقعا فوق العاده است.
کاخ لوکس و مجلل سلن دیون در فلوریدا را ببینیدنمای کلی عمارت در شب