چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند 

ستاره ها و افراد سرشناس هالیوودی و دیگر نقاط دنیا گاهی اقدام به خرید چیزهایی می کنند که در باور نمی گنجد و بابت آن پول های کلانی می دهند. دنیای ستارگان دنیای عجیبی هست. شاید خرید یک قصر چندین میلیون دلاری یا گران ترین انگشتر دنیا توسط معروفترین افراد دنیا از نظر شما خیلی عجیب نباشد

 

اما آیا چیزهایی راکه در این جا نام برده ایم برایتان عادی هست؟ در ابن مقاله عجیب ترین خریدهایی که ستاره ها تا به حال انجام داده اند را برایتان آورده ایم.

 

خرید ۳۰ شعبه برگرکینگ مجیک جانسون
مجیک جانسون حرفه ورزشی خود را کنار گذاشت و کسب و کار دیگری راه انداخت. اگر چه خود او بعنوان یک ورزشکار به وعده های خوراکی خود اهمیت می دهد اما وقتی که پای تجارت وسط کشیده شد، از غذا های سالم دست کشید و به فکر فست فود افتاد. او در سال ۲۰۰۴، ۳۰ شعبه برگرکینگ را از آن خود کرد.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

بلیط کیتی پری به فضا
کیتی پری در سال ۲۰۱۰ به مناسبت تولد ۳۵ سالگی راسل برند، برای او بلیطی به مقصد فضا به قیمت ۲۰۰۰۰۰ دلار گرفت. هنوز مشخص نشده که چه بلایی سر آن بلیط آمده اما مطمئنا حال که کیتی پری از او جدا شده هست، بدش نمی‌آید که وی را به فضا بفرستد.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

خرید بلیط اشتون کوچر
در سال ۲۰۱۲، اشتون کوچر بعنوان پانصدمین مسافر سفر به فضا، برای خود یک بلیط رزرو کرد. آیا به نظر شما او در طول زندگی خود پیروز به این سفر رویایی خواهد شد؟

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

اتاق شکلات نیک کنن و ماریا کری
 به گزارش سوکا این زوج می دانند که چه چیزی کودکان شان را شاد خواهد کرد، به همین علت اتاقی پر از شکلات و آب نبات را برای فرزندان شان آماده کردند.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

جمجمه های دایناسور نیکلاس کیج
در سال ۲۰۰۷ نیکلاس کیج فسیل ۶۷ میلیون ساله جمجمه دایناسور تاربوسوری را به قیمت ۲۷۶۰۰۰ دلار خرید، اگر چه در سال ۲۰۱۵ مجبور شد که تمام انها را بفروشد چون به صورت قاچاقی وارد ایالات متحده شده بودند.
چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

منزل سگ پاریس هیلتون
در سال ۲۰۰۹، پاریس هیلتون منزل ای به قیمت ۳۲۵۰۰۰ دلار را برای سگ اش خرید. این منزل ۳۰۰ متری مجهز به بالکن، لوستر سیاه و سفید و مبلمانی لوکس هست. بله مطمئنا این منزل از منزل تعداد زیادی از مردم زیباتر هست.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اندسلین دیون
در طول سه سال اقامت سلن دیون در لاس وگاس، او یک مرطوب کننده بسیار گران به قیمت ۲ میلیون دلار را برای حفاظت از حنجره اش سفارش داد. در واقع، او نمی‌خواست که آب و هوای خشک بیابان های آن منطقه روی صدایش تاثیر بگذارد. او حتی در کنسرت هایش نیز آن دستگاه را بالای سن وصل می کرد تا در طول اجرا نیز برایش کار کند.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اندکلی رولند
کلی رولند برای بلو ایوی یک وان حمام کودکانه از برند سواروسکی مرصع به کریستال به قیمت ۵۲۰۰ دلار خرید. این یکی از گران ترین هدیه هایی بود که فرزند بیانسه و جی زی دریافت کرد.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

روشویی طلای دونالد ترامپ
اینجور گفته شده که ظاهر کاسه روشویی که در جت ۱۰۰ میلیون دلاری دونالد ترامپ قرار داشت، به نظر لوکس و مجلل نمی آمد به همین علت او دستور داد که آن را با طلا زینت دهد.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند

گریل دندان جاستین بیبر
در سال ۲۰۱۱ جاستین بیبر با بن بالر از شرکت جواهرسازی If Co. تماس گرفت و از او خواست که برایش گریل دندان طلا بسازد. برچسب قیمت این گریل دندان حدودا ۵۰۰۰ دلار بود و بعنوان بخشی از لباس هالووین وی خریداری شد. بالر می گوید که وی معمولاً گریل دندان نمی سازد، ولی برایِ بیبر این استثنا را قائل شد.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اندلگ طلای بیانسه
بیانسه برای یک تکه شلوار جذب دوخته شده از طلا از برند بالنسیاگا ۱۰۰ هزار دلار پرداخت کرده هست! او این لگینگ را در مراسم BET 2007 به تن و با آن برنامه اش را اجرا کرد که خیلی ها می گویند با آن لگینگ پر زرق و برق حسابی هم درخشیده هست.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اندبلیط هواپیما برای کلاه بونو
در سال ۲۰۰۳، زمانی که بونو برای کنسرت خود به سمت ایتالیا سفر کرد، کلاه خود را در لندن جا گذاشت.به همین علت برای او یک بلیط هواپیما خرید و آن را از لندن به ایتالیا منتقل کرد.

چیزهای عجیب و غریب که ستاره ها خریده اند