چیزهایی که درمورد ترامپ نمی‌ دانید (طنز جالب)

چیزهایی که درمورد ترامپ نمی‌ دانید (طنز جالب)

ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد و همه معادله های سیاسی کل دنیا بهم ریخت. الان همه منتظر هستن تا ببینن چه سرنوشتی برای آمریکا رقم خواهد خورد. پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

 

نتایج انتخابات آمریکا منتشر شد. خوشبختانه در انتخابات آمریکا آرای باطله رأی درخور‌توجهی نداشتند چراکه کلینتون و ترامپ اعلام کرده بودند رقیب اصلی هردو آنان آرای باطله است.

 

آقای محمود احمدی‌نژاد با اشاره به احتمال تقلب یا تخلف در انتخابات آمریکا اعلام کرد که آمریکا بار دیگر ثابت کرد به رأی مردم بی‌توجه است چون جای من، ترامپ را به‌عنوان رئیس‌جمهور اعلام کرد.

 

البته این مهم نیست چون در سفرهای انتخاباتی‌ای که من هشت سال به آمریکا داشتم، از نزدیک دیدم که مردم می‌گفتند: «محمود، وقتشه تو بیای جمع کنی این بساط رو».

 

احمدی‌نژاد خطاب به مردم آمریکا اعلام کرد: مهم قلب شماست که جای من است وگرنه توی کاخ سفید که هر کسی رأی بیاورد می‌تواند برود.

 

احمدی‌نژاد اعلام کرد سفرهای اخیر او به کرمانشاه، کرج، اسلامشهر، نارمک و دیگر شهرهای ایران عملا دست‌گرمی بوده تا او پتانسیل خودش را برای انتخابات آمریکا بسنجد که در کل گویا پتانسیلش خوب بوده.

 

آقای احمدی‌نژاد گفت برخلاف تصور عموم، او برای ریاست‌جمهوری آمریکا ثبت‌نام کرده بود که متأسفانه فیلتر نظارتی آمریکا او را ردصلاحیت کرده. وی خاطرنشان کرد حالا خودش را برای کنکور ریاست سازمان ملل آماده می‌کند. آقای احمدی‌نژاد گفت اگر سازمان ملل هم نشد، در نهایت اداره پست توی نارمک راه می‌اندازم.

 

آقای ترامپ نیز اعلام کرد من به دلیل موهای زردم خیلی شبیه شیر هستم و از امروز یک شیر رئیس‌جمهور آمریکاست. آقای احمدی‌نژاد نیز عکسی از خود منتشر کرد و گفت کاش زمان من رئیس‌جمهور شده بودی که جهان شیرتو‌شیر شود.

 

جواد ظریف، مسئول راست‌وریس‌کردن مسائل خارجی ایران که حین مذاکرات با جان کری و کلینتون و… کمردرد گرفته بود و زیر پتو مذاکره می‌کرد، با روی‌کارآمدن آقای دونالد ترامپ رسما تقاضای برانکارد کرد.

 

وی خطاب به رسانه‌های مخالف خود در ایران گفت: این‌قدر نذاشتید باهاشون درست توافق کنم تا اون گنده‌لات محلشون اومد. ظریف درحالی‌که گولی اشک توی چشمش حلقه بسته بود، توی توییتر خود نوشت: حالا چی‌کار کنم؟

 

یک روزنامه داخلی اما با افشای نام برنده انتخابات آمریکا (د.ت) اعلام کرد که سوروس توی انتخابات آمریکا دست داشته و آثار کودتا را در آمریکا کاملا می‌توان ‌رؤیت کرد. این روزنامه با اعلام اینکه در آمریکا رسما کودتا اتفاق افتاده، اما اینها هنوز خودشان خبر ندارند، موهای ترامپ را بزرگ‌ترین نشانه کودتا در آمریکا برشمرد.

 

همچنین یک سفینه فضایی که با ارتشی کاملا مسلح و مجهز به سمت سیاره زمین حرکت می‌کرد و قصد ازبین‌بردن زمینی‌ها را داشت، سر سفینه را کج کرد و به سمت کهکشان خود بازگشت. رئیس این سفینه جنگی به خبرنگار اجتماعی روزنامه «شرق»، گفت: ما می‌خواستیم بزنیم زمین رو بپوکونیم که احمدی‌نژاد شد رئیس‌جمهور شما و ما هم دست نگه داشتیم.

 

حالا که ترامپ اومد، باز منتظر می‌مونیم ببینیم چی میشه. بابای سوفیا که من میدون دوم عاشق دخترش، سوفیا هستم، اما معتقد است: ترامپ تاجر است و تجار بلدند با پنبه سر ببرند.

 

بابای سوفیا از من می‌پرسد: تبعات ریاست ترامپ را برای جهان، خاورمیانه، ایران و قیمت دلار چه می‌دانی؟ من می‌گویم: ببخشید من فکر می‌کنم خانم هیلاری کلینتون رئیس‌جمهور آمریکا شده.

 

بابای سوفیا می‌گوید: پسر، خود ترامپ دیروز اعلام کرد. من می‌گویم: خب اعلام کنه، ولی بیشتر رسانه‌های ایران دیروز یه‌طوری تیتر زده بودند که کلینتون رئیس‌جمهور شده. شما که توقع نداری من با قبول‌کردن ریاست‌جمهوری ترامپ، به رسانه‌های خودمان خیانت کنم؟

 

منبع:روزنامه شرق