به گزارش سوکا ، رائول لوزانو را دیگر باید سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران بدانیم. بر اساس اخبار جسته و گریخته ای که شنیده می شود او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال لهستان انتخاب شده است.

بعد از قطعی شدن جدایی «استفان آنتیگا» فرانسوی از کادر فنی تیم ملی والیبال لهستان از تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶، رسانه‌های لهستانی به بررسی شانس جانشین های احتمالی این مربی پرداختند.

سایت اینترنتی «ووپ» در گزارشی به کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی والیبال لهستان پرداخت.

در این گزارش آمده است:

رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران که موفق شد همراه این تیم در المپیک ۲۰۱۶ ریو حاضر باشد بیشترین شانس را در میان دیگران رقبای خود دارد تا بار دیگر سرمربی تیم ملی والیبال لهستان شود.

او هم اکنون سرمربی تیم ملی والیبال ایران است و شانس زیادی دارد اما این بدان معنا نیست که حتما موفق به شکست رقبای خود برای نشستن روی نیمکت تیم ملی لهستان شود.

«رادوستین استویتچف» مربی سابق «ترنتینو»، «آندره جیانی» مربی «ورونا» و سرمربی تیم ملی «اسلوونی» و «مارسلو مندز» سرمربی «سداکروزیرو» از دیگر مربیانی هستند که کاندیدای جانشینی استفان آنتیگا به شمار می روند.

اما نکته مهم تر مشخص شدن سرمربی بعدی تیم ملی والیبال ایران است. از همین الان گمانه زنی های متعددی می شود و گزینه های زیادی مد نظر قرار دارند ؛ از آندره آناستازی تا الکنو و برناردو رزنده.