پیشنهاد ۳۲میلیون یورویی بارسا برای تیاگو سیلوا

سران باشگاه بارسلونا عزم خود را برای خریداری مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن جزم کرده اند.

پیشنهاد 32میلیون یورویی بارسا برای تیاگو سیلوا

طبق اعلام رادیو کاتالونیا و بازتاب این خبر در روزنامه اسپورت کاتالونیا، اولین پیشنهاد سران بارسلونا برای به خدمت گرفتن تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن آماده است.

قرار براین است که دراولین جلسه سران دو باشگاه برای مذاکره درمورد انتقال احتمالی سیلوا به بارسا انجام شده و رقم پیشنهادی بارسا برای این انتقال ۳۲ میلیون یورو خواهد بود.

سران باشگاه بارسلونا دراین میان استراتژی خاص خود را دنبال می کنند و بعد از دیداری که میان سران بارسا و مدیربرنامه های سیلوا صورت گرفت، بر سر رقم پیشنهادی باشگاه کاتالان برای آغاز مذاکرات با پاری سن ژرمن توافق شد.

طبق توافق انجام گرفته قرار براین است که سران بارسا پیشنهادی ۳۲ میلیون یورویی را برای خریداری تیاگو سیلوا به باشگاه پاری سن ژرمن ارائه دهند.این درحالی است که سران باشگاه فرانسوی سال گذشته برای جذب این مدافع برزیلی مبلغ ۴۲ میلیون یورو به میلان پرداخت کرده بودند. البته انتظار می رود که با روند پیشروی مذاکرات، مبلغ پیشنهادی باشگاه بارسلونا نیز افزایش یابد.

البته تمام اینها به شرطی است که تیاگو سیلوا حاضر شود که با کاستن از رقم دستمزد سالیانه ای که در پاری سن ژرمن دریافت می کند، با دستمزد پیشنهادی بارسا که رقم کمتری است موافقت کند.

باید به این نکته اشاره کرد که خود تیاگو سیلوا تمایل زیادی دارد تا با تغییر آب وهوا از پاریس به بارسلونا نقل مکان کند و پائولو تونیه تو، مدیربرنامه های تیاگو سیلوا هم سران باشگاه پاریسی را تحت فشار گذاشته و تلاش می کند تا روند این انتقال را ساده ترنماید.

 

 

برچسب ها : پیشنهاد ۳۲میلیون یورویی بارسا برای تیاگو سیلوا , تیاگو سیلوا , تیاگو , پیشنهاد بارسا به تیاگو سیلوا , مبلغ پیشنهاد بارسا به تیاگو , عکس از تیاگو سیلوا , مدافع برزیل,مدافع پاری سن ژرمن , باشگاه بارسلونا , خرید جدید باشگاه بارسلونا