به گزارش سوکا به نقل از ورزش سه، در دیدار رده‌بندی جام کنفدراسیون‌ها، دو تیم پرتغال و مکزیک برابر هم در حالی به میدان رفتند که کریستیانو رونالدو غایب بزرگ این مسابقه بود.

اولین فرصت بازی در دقیقه ۵ نصیب نانی شد اما ضربه کاپیتان پرتغال ره به جایی نیافت.

در دقیقه ۱۶ و با خطای مارکز روی سیلوا، پرتغال صاحب یک ضربه پنالتی شد اما ضربه آندره سیلوا توسط اوچوا مهار شد.

در دقیقه ۲۷، مکزیک اولین فرصت مهم خود را به دست آورد اما ضربه لاین توسط روی پاتریسو مهار شد. دقایقی بعد، چیچاریتو روی پاس ولا فرصت بسیار خوبی به دست آورد اما ضربه او نیز با عکس العمل بسیار خوب سنگربان پرتغال همراه بود.

در اواخر نیمه اول پرتغال در آستانه دستیابی به یک گل به خودی بود اما این اتفاق رخ نداد تا ۴۵ دقیقه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

اما نیمه دوم با برتری مکزیک آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵۴ به گل رسید. ارسال چیچاریتو به نتو برخورد کرد تا مکزیک با گل به خودی مدافع حریف پیش افتد.

در دقیقه ۶۲ و در دو موقعیت، موتینیو و نانی فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشتند اما اوچوا باز هم مانع شد.

دقایقی بعد، ولا فرصت خوبی برای دو برابر کردن اختلاف داشت اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۸۳ باز هم چیچاریتو فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما این بار موقعیت او توسط پاتریسیو مهار شد

اما در دقیقه ۹۱ و با ارسال کوارشما، په په موفق شد از درون محوطه و با یک ضربه کف پا دروازه را باز کرده و کار را به تساوی بکشاند.

با شروع وقت اضافه، لوزانو با ضربه خود دروازه پرتغال را تهدید کرد اما این بار هم پاتریسیو دروازه تیمش را نجات داد. دقایقی بعد الیسیو فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او هم با اختلاف کمی به یبرون فت.

اما در دقیقه ۱۰۴ باز هم پرتغال صاحب ضربه پنالتی شد و این بار ادرین سیلوا موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

در ادامه و در فاصله کوتاهی، سمدو از پرتغال و. خیمنز از مکزیک اخراج شدند. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا در نهایت پرتغال موفق شد با نتیجه ۱-۲ حریف خود را مغلوب کرده و به مقام سوم جام کنفدراسیون ها دست یابد.

در دیدار نهایی امشب و از ساعت ۲۲:۳۰ در شهر سن‌پترزبورگ دو تیم شیلی و آلمان برابر هم به میدان خواهند رفت.