پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

پیرمرد ۹۰ ساله که ۱۰۷ زن باکره دارد +عکس

پیرمرد ۹۰ ساله هنوز هم مایل به ازدواج با دختران بیشتری است و می خواهد با همه آن ها رابطه داشته باشد و این را نعمتی از خداوند می داند. این پیرمرد ۹۰ ساله نیجریه‌ای به دلیل تعداد زن‌های بسیار زیادی که داشت در سال ۲۰۰۸ مشهور شد. او حالا می‌گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!

پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

 به گزارش سوکا  به نقل از ایندیپندنت، پیرمرد مشهور نیجریه‌ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن ۹۰ سالگی می‌گوید «هنوز امید زیادی به زندگی دارد.» این پیرمرد ۱۰۷ زنه البته برنامه‌هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.

 

محمد بِلو ابوبکر یکی از چهره‌های شناخته شده‌ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از ۱۰۰ همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می‌داند.محمد ابوبکر یک مبلغ مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه آن‌ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

ابوبکر تاکنون ۱۸۵ فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته‌اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به خبرنگاران گفت که «کار افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه‌های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

 

او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت: «عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی‌اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می‌ورزند… آنچه من انجام می‌دهم دستور پروردگار است و تا لحظه مرگ به این کار ادامه خواهم داد.»

پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

آقای بلو تاکنون ۱۰۷ همسر اختیار کرده که ۱۰ مورد از آنان را طلاق داده است. با این حساب او در حال حاضر ۹۷ همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال ۲۰۰۸ میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان ۸۶ همسر داشت.