به گزارش سوکا به نقل از تسنیم ، سایت ورزشی روزنامه ریانووستی روسیه نوشت: ولادیمیر پوتین در جریان بازدیدش از نحوه بازسازی و تجهیز ایستگاه ریلی مسکو – کیف با پرسش غافلگیرکننده یکی از کارکنان راه‌آهن مواجه شد. این کارمند راه‌آهن روسیه از رئیس‌جمهور کشورش پرسید آیا برنامه‌ای برای اضافه‌کردن قطارهای جدید برای انتقال هواداران فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ دارند و آیا حاضر است همراه آنها سوار قطار شود؟

ولادیمیر پوتین در پاسخ به کارمند راه‌آهن روسیه گفت: من خواهم رفت و با کمال میل. باید ببینیم چه زمانی، کجا و با چه کسانی می‌رویم. با این حال نیاز است با کمال میل سوار این قطار شویم.

رئیس‌جمهور روسیه افزود: راه‌آهن روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فشار سنگینی را باید تحمل کند، زیرا به میزان ۲ برابر جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ باید مسافران و هواداران فوتبال را به صورت رایگان که بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر خواهند بود انتقال دهد. راه‌آهن روسیه تجربه کافی را پیش از این در جام کنفدراسیون‌ها به دست آورده و تردید نداریم که می‌تواند وظیفه محوله خود را در جام جهانی را به خوبی انجام خواهد داد.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران برگزار خواهد شد.