اتفاقات دیدار رفت پرسپولیس و سپاهان و برخی رفتارهای محمد رضا خلعتبری کافی بود تا هواداران پرسپولیس منتظر دیدار برگشت در ورزشگاه آزادی و تلافی آن باشند.

با ترمز اتوبوس سپاهانی ها در ورزشگاه آزادی، حاشیه ها آغاز شد و به محض ورود خلعتبری به تونل ورزشگاه آزادی او با برخورد عجیب هواداران تیم سابقش روبه رو شود.

هواداران پرسپولیس پیش از شروع بازی خلعتبری را مورد اهانت های تند خود قرار دادند تا شاید بسیاری از پدرها مجبور به گرفتن گوش فرزندان خود در ورزشگاه آزادی شوند.

حضور ۷۵ هزار هوادار پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی نوید آشتی هواداران با ورزشگاه ها را می داد اما فحاشی های متعدد صورت گرفته تنها اتفاق تلخ این بازی بود تا بازهم شایعاتی مبنی بر محرومیت هواداران سرخ از سوی کمیته انضباطی مطرح شود.

در این باره با اسماعیل حسن زاده رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت و گو کردیم که وی به ایرنا، گفت: منتظر رسیدن گزارش ناظر بازی هستیم تا درخصوص اتفاقات رخ داده تصمیم گیری کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال محرومیت پرسپولیس از بازی بدون هوادار وجود دارد، ادامه داد: باید گزارش بررسی شود تا بتوانم در این زمینه اظهار نظر کنم.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال درحالی روز گذشته( سه شنبه) با تساوی دو بر دو به پایان رسید که داور مسابقه،یک کارت قرمز و ۴ کارت زرد به بازیکنان دو تیم نشان داد.

منبع:ایرنا