به گزارش سوکا به نقل از شبکه رادیویی ایران، طی روزهای اخیر بحث های زیادی حول تصمیم باشگاه پرسپولیس مبنی بر رایگان شدن تماشای بازی فوتبال برای هواداران شکل گرفته برخی ها با توجه به شرایط اقتصادی جامعه این حرکت علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس را ستایش و برخی دیگر با اعلام اینکه بلیط فروشی در دنیای حرفه ای فوتبال بخشی از نیازهای باشگاه را تامین می کند آن را نکوهش می کنند.

در مصاحبه ای که علی اکبر طاهری با برنامه «وقت اضافه» رادیو ایران داشت گفت: به اعتقاد من هواداران یار دوازدهم در بازی فوتبال نیستند بلکه یار اصلی ما هستند، از همین رو ما بحث رایگان شدن بلیط برای تماشاچی بازی فوتبال را مطرح کردیم که با استقبال خوبی مواجه شد تا جایی که برخی تیم های دیگر هم از این روش استقبال کردند.

وی در پاسخ این سوال که این روش تا کی ادامه دارد؟ گفت: ما در بخش مدیریتی وظیفه داریم هزینه ها و درآمدها را پایش کنیم و باید به نقطه ای برسیم که حضور هواداران سرمایه های اصلی تیم را در ورزشگاه داشته باشیم.

استقلال هم در این زمینه عقب نماند. شاهرخ سبک دست عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال نیز در گفتگو با رادیو ایران ضمن استقبال از این طرح گفت: فوتبال ما به تماشاگر نیاز دارد و تماشاگر یعنی سرمایه باشگاه، و این روش را کمکی به توسعه فوتبال کشور دانست.

وقت اضافه به تهیه کنندگی جواد فیاضی و اجرای حسین معتمد هاشمی جمعه ها ساعت ۱۹ از رادیو ایران ردیف ۹۰ مگاهرتز پخش می شود.