به گزارش سوکا ، قرار است این بازی پرطرفدار به صورت یک مجموعه فیلم دنباله دار سینمایی تولید شود. هنوز معلوم نیست تام کروز به عنوان بازیگر هم با آن همکاری خواهد داشت یا خیر.

این بازیگر می گوید داستان شینوبی به شکلی جذاب دنیای نینجاها را به نمایش می گذارد و اظهار امیدواری می کند، فیلم سینمایی او ادای دین خوبی به نسخه بازی ویدئویی آن باشد.

از سال ۱۹۸۷ که برای اولین بار این بازی در ژاپن در معرض دید علاقمندان قرار گرفت، میلیون ها نسخه ازآن در سطح جهانی به فروش رسیده است.

داستان این بازی در باره یک نینجای سلحشور با مهارت های رزمی بالا است، که به مبارزه ای نفس گیر با نیروهای شیطانی و پلید می پردازد.

نکته مهم در ارتباط با این موجودات شیطانی، توانایی بالای آن ها در هنرهای رزمی و کاراته است. این موضوع، کار کاراکتر اصلی ماجرا برای مقابله با آن ها را سخت می کند.

به نوشته امپایر آنلاین، تام کروز این روزها به دنبال یکی از کمپانی های بزرگ فیلم سازی است، تا کار تولید نسخه سینمایی «شینوبی» را با مشارکت آن ها انجام دهد.

به احتمال زیاد، این فیلم سینمایی با همکاری مالی تهیه کنندگان ژاپنی تهیه خواهد شد. این در حالی است که هالیوود در چند سال اخیر، تعدادی از محصولاتش را با مشارکت مالی چینی ها تولید کرده است.