وی افزود: “مرگ ماهی” داستان یک خانواده‌ را روایت می‌کند و من در این اثر در نقش “تهمینه” دختر بزرگ خانواده ایفای نقش می‌کنم که این کاراکتر به مادر خود از لحاظ عاطفی بسیار نزدیک است.

“کریمی” در خصوص تفاوت این نقش با کارهای قبلی‌اش اظهار داشت: همیشه تفاوت در شخصیت‌پردازی و جزئیات نقش وجود دارد اما من همیشه فکر می‌کنم که قرار نیست نقش ما در یک اثر ۱۸۰ درجه با نقش دیگرمان متفاوت باشد اما هر نقشی جزئیاتی دارد که من به عنوان یک بازیگر می‌توانم از‌ آن جزئیات استفاده کنم تا یک کاراکتر متفاوتی را خلق کنم.

بازیگر زن دوم در خصوص حضور خود در جشنواره فجر امسال عنوان کرد: من یک فیلم تحت عنوان “شیفت شب” را کارگردانی کرده‌ام، همچنین در دو فیلم “چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت” و “مرگ ماهی” به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده‌ام که امسال با این سه اثر در سی و سومین جشنواره فجر حضور پیدا می‌کنم.

“کریمی” در خصوص جشنواره فجر امسال اظهار داشت: امیدوارم جشنواره‌ سی و سوم حاشیه و باند بازی‌ها و مسائلی که همیشه باعث می‌شوند فیلمسازان آزرده خاطر شوند و یا احساس دوری و جدایی از کل سینمای ایران کنند، دور باشد و شاهد برگزاری جشنواره‌ای منظم و خوب باشیم. (باشگاه خبرنگاران)