یکی از آنها حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات بود که از غرفه روزنامه جام‌جم بازدید کرد و در بخش کودکان در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم همراه با کودکان نقاشی کشید و این نقاشی را امضا کرد.

محمود واعظی، وزیر ارتباطات نیز صبح دیروز به مصلای امام خمینی(ره) آمد، اما تنها در نشست خبری شرکت کرد و بازدید از غرفه‌ها را به چهارشنبه موکول کرد.

مسئولان در غرفه جام‌جم

مسعود پرشکیان نایب رئیس دوم مجلس، مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور همراه حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، محمدرضا تابش نماینده اردکان در مجلس دهم، خداکرم جلالی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور و… از جمله مهمانان روز گذشته غرفه جام‌جم بودند که با حضور در این غرفه با مسئولان و خبرنگاران این روزنامه گفت‌وگو کردند.

احمد مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران نیز که این روزها شایعه رفتنش به سازمان اسناد و کتابخانه ملی دهان به دهان می‌چرخد، روز گذشته به نمایشگاه آمد و در واکنش به شایعه رفتنش به کتابخانه ملی خندید و از خبرنگار خواست سوال بعدی‌اش را بپرسد.

حضور کمرنگ هنرمندان و ورزشکاران

روز گذشته هنرمندان و ورزشکاران حضور چندانی در نمایشگاه مطبوعات نداشتند، اما نمایشگاه بیست و دوم شاهد حضور چهره‌های فرهنگی بود. اسماعیل امینی، شاعر و پ‍ژوهشگر ادبی، جواد محقق شاعر و نویسنده، فرهاد حسن‌زاده، نویسنده و مترجم و… از جمله افرادی بودند که از غرفه روزنامه جام‌جم بازدید کردند.

امیر سرتیپ ستاد سعید پورداراب، دارنده نشان دو و سه فتح و فرمانده تیپ سه نیروی زمینی لشکر بیست و یک حمزه در دوران دفاع مقدس نیز با حضور در غرفه جام‌جم از خاطرات هشت سال دفاع مقدس گفت.

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور ۹۰۰ رسانه در ۶۲۰ غرفه از ۱۴ تا ۲۱ آبان از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ همه‌روزه در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای بازدیدکنندگان است. روزنامه جام‌جم‌ میزبان شما در غرفه ۴۰۲ در راهروی اصلی شبستان است.

کمیل انتظاری – فرهنگ و هنر