ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته های دیدنی از زندگی این روزهای آنجلینا جولی 

آنجلینا جولی سال قبل با جدایی غوغایی از برد پیت تیتر یک خبرگزاری ها شد، وی این روزها فقط به فرزندان خود فکر می کند. زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش , آنجلینا جولی هنرپیشه و کارگردان اهل ایالات متحده کشور آمریکا هست.آنجلینا جولی هنرپیشه و کارگردان اهل ایالات متحده ایالات امریکا هست. او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب،دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یکبار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برادپیت،از نام «آنجلینا جولی» بهره گیری کرد.

 

پدر وی جان ویتاست و مادرش اصالتی هلندی و فرانسوی کانادایی دارد. برادر وی جیمز هیون نیزبازیگر هست. او فعالیت بعنوان مدل را از ۱۲ سالگی شروع کرد و در شهرهایی مثل لندن و لس‌آنجلسمدل مشهوری شد. او در جوانی در کلیپ‌های خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویتز،انتولینو وندیتیو بازی کرد، نخستین نقش سینمایی وی در فیلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش‌آموز هکر را روایت میکند.

 

آنجلینا جولی از سال ۲۰۰۱ از سوی کمیسریای بینظیر سازمان ملل متحد در امور پناهندگانبه عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینهحفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول هست.

 

آنجلینا جولی پس از طلاق

آنجلینا جولی پس از طلاق و بعد از جنجال‌هایی که به پا شد از جمله شکایت برای دستگیر همسرسابقش برد پیت، ظاهرا به این توافق رسیدند که بچه‌ها به صورت دائم تحت سرپرستی خودش باشند.این بازیگر در دوران زندگی با پیت صاحب ۶ فرزند شد که سه نفر از انها را به سرپرستی گرفتو سه نفر دیگر حاصل ازدواج این دو نفر بودند.

 

آنجلینا اضافه بر سه فرزند مشترکش با برادپیت سه فرزند خوانده دارد. این بچه‌ها مدوکس پکسو زاهارا نام دارند. فرزندان مشترک او با براد نیز شیلو، و کناکس و ویوین میباشند.در ادامه اطلاعات و عکس هایی از شش فرزند این دو بازیگر را دیدن میکنید.هیچ کدام از این شش فرزند به مدرسه نمیروند. هر کدام از این بچه‌ها یک پرستار مخصوص به خود دارند.

 

مدوکس چیوان در سال ۲۰۰۲ میلادی توسط آنجلینا به فرزندی پذیرفته شد. نام اصلی مدوکسکه اصلیتی کامبوجی دارد، راث ویبول هست.جولی که در آن زمان هنوز همسر بیلی باب تورنتون محسوب می‌شد در ابتدا نام این کودک کامبوجیرا مدوکس چیوان تورنتون گذاشت.

 

یک سال بعد جولی بنیادی در کامبوج تاسیس کرد- نام فعلی این بنیاد مدوکس جولی‌ پیت هست-که کمک‌های بهداشتی و آموزشی به مردم ارائه میدهد. در سال ۲۰۰۳ مرکز کودکان وابسته به این بنیاد در پایتخت کامبوج افتتاح شد.در سپتامبر ۲۰۱۱ جولی مدوکس را در یک دوره درس آموزش خلبانی با خودش برد و پسرش را باخلبانی آشنا کرد.

 

یکی از پرستاران سابق این خانواده می گوید مدوکس یعنی فرزند ارشد خانواده در این سن کم مشروبات الکلی می نوشد و پشت فرمان خودرو می نشیند.مدوکس که در سال ۲۰۱۳ نقشی کوچک در فیلم برد پیت «World War Z» ایفا کرد، به مادرش در تولید فیلمی با محوریت کشورش کامبوج کمک کرد. جولی درمورد این فیلم در سال ۲۰۱۵ به

 

مجله وُگ گفته بود: مدوکس با این فیلم با قبل خود، فرهنگی که به آن تعلق داشته، سختی‌های کشورش و مردم شرافتمندی که برای بهبود شرایط در کامبوج می‌جنگند، آشنا خواهد شد.شاید زهرا فرزند این زوج سابق هالیوودی بیشتر از بقیه برای ما نام‌آشنا باشد.آنجلینا در سال ۲۰۰۵ درست یک روز پس از روز استقلال، زهرا دختری اهل اتیوپی را به فرزندیقبول کرد. برادپیت هم یک سال بعد این دختر سیاه‌پوست را به فرزندی پذیرفت.

 

زهرا در فیلم «پاندای کونگ فو کار ۳» به جای یکی از شخصیت‌های این انیمیشن محبوب حرفزده هست، همین طور نقش کوتاهی در «Maleficent» بر عهده داشته هست.جولی در سال ۲۰۱۱ با تأسیس بنیادی به نام دخترش در اتیوپی تلاش‌های خود را برای مبارزهبا مریضی ایدز و سل آغاز کرد.

 

گفته میشود زهرا و شیلو- دیگر دختر جولی- ارتباط بسیار خوبی با یکدیگر دارند و بیشتر مواقعبا هم دیده میشوند. وی همین طور با الگو گرفتن از لوپیتا نیونگو-هنرپیشه آفریقایی فیلم ۱۲ سال بردگی که برای این فیلم جایزه اسکار گرفت- قصد دارد وارد صنعت مدلینگ شود.

 

پسر دوم آنجلینا پکس تایِن جولی- پیت در سال ۲۰۰۷ از کشور ویتنام به فرزند خواندگی این هنرپیشه سرشناس درآمد. معنی اسم پکس به لاتین و ویتنامی آسمان صلح‌آمیز هست. وی که در سن ۳ سالگی به جولی واگذار شد، یک سال بعد توسط برد پیت هم به فرزندی پذیرفته گشت.

 

پکس که همچون برادر بزرگترش به مدل مو علاقه زیادی دارد، تولد هفت سالگیش را در بالنی تفریحی در پاریس جشن گرفت. در همان سال، جولی پکس را به ویتنام برد تا با کشور و فرهنگش بیشتر آشنا شود.

 

جولی در ماه دسامبر به مجله ووگ گفت:من آشپز خیلی خوبی نیستم، پکس بهتر از من آشپزی می کند.لباس مورد علاقه او سوئیشرت کلاه‌دار هست. پکس هم مثل دیگر برادران و خواهرانش نقشیکوچک در فیلم «Maleficent» آنجلینا داشته هست و در فیلم پاندای کونگ فو کار ۳ نیز به جای یکی از پرندگان حرف زده. وی همین طور در فیلم آخر مادرش درمورد کامبوج بعنوان عکاس حضور دارد.

 

شیلو نوول دختر آنجلینا و برادپیت ۱۰ سال پیش در نامیبیا به جهان آمد و او حالا یک پاسپورت نامیبیایی دارد. سال ۲۰۱۵ آنجلینا جولی به مجله‌ وینتی فر گفت: «شیلو دوست دارد لباس‌های پسرانه بپوشد.او دلش میخواهد شبیه به پسرها باشد. پس موهایش را کوتاه می کنیم. شیلو فکر میکند مثل برادرانش هست. مثل یک پسر خوش تیپ هست. او از کت و شلوار هم خیلی خوشش می آید».

 

زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش

 به گزارش سوکا او لباس‌های پسرانه میپوشد و از اطرافیانش می خواهد وی را با نام پسرانه «جان» صدا کنند.آنجلینا نه تنها به این ناهنجاری دخترش توجهی نکرد بلکه وی را تشویق کرد هر طور که می خواهدرفتار کند! اکنون شیلوی ۱۰ ساله با کت و شلوار و کراوات و دیگر لباس‌های مردانه و پسرانه در ملا عام ظاهر میشود.

 

ناکس لئون و ویوین مارسلین در ۱۲ جولای ۲۰۰۸ به جهان آمدند. برادر خواهری که به گفته مادرشان از نظر روحیات کاملا با هم متفاوت میباشند. ویوین با روحیاتی کاملا دخترانه و ناکس یک پسر بچه تیپیکال.ویوین همین طور نقشی پررنگ در کنار مادرش در فیلم «Maleficent» برعهده داشت که هفته‌ای۳ هزار دلار هم دستمزدش بود. او نیز یکی از صداپیشه‌های انیمیشن پاندای کونگ فو کار ۳ بوده هست.

 

به گفته آنجلینا ویوین به یادگیری زبان عربی به شدت علاقه دارد حال آنکه برادرش به زبان اشاره تمایل نشان میدهد.دوقلوهای این زوج سابق که شباهت بسیار زیادی به مادر و پدر خود دارند و بسیار مورد دقت قرار گرفته هست ویولون و ناکس آخرین فرزندان این دو فرد میباشند.

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

فیلمهای اخیر آنجلینا جولی،درمورد زندگی اخیر آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش،