غرفه روزنامه جام‌جم نیز روز گذشته میزبان شخصیت‌های زیادی بود. از جمله می‌توان به حضور چهره‌هایی مانند عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد که در نخستین ساعات صبح دوشنبه خود را به مصلی رساند و با حضور در غرفه روزنامه جام‌جم به سوالاتی درباره طرح مسکن مهر پاسخ داد.

مرتضی صفاری‌نطنزی، نماینده مردم نطنز و قمصر و نیز عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز دیگر مهمان روزنامه جام‌جم بود که درباره حاشیه‌های مجلس برای رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی که در هفته گذشته صورت گرفت، صحبت کرد. او همچنین به سوال خبرنگار ما درباره مذاکرات ایران و اروپا در دور دوم گفت‌وگوها پاسخ گفت.

الهام امین‌زاده دستیار وی‍‍ژه رئیس‌جمهور در امور حقوقی، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، حسین دهقان وزیر دفاع، معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شبستر و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نیز مهدی جمالی‌نژاد، شهردار اصفهان از دیگر مهمانان روز گذشته غرفه جام‌جم بودند.

سید محسن شوشتری، مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز نیز با حضور در غرفه جام‌جم درباره حاشیه‌های این شرکت و نیز برنامه‌های عملیاتی برای رفع ابهام‌ها توضیحاتی ارائه کرد. جمعی از بدلکاران سینما نیز در غرفه جام‌جم حضور یافتند و در میزگردی به بررسی وضعیت بدلکاری در سینمای ایران پرداختند که مشروح گزارش آن طی روزهای آینده منتشر می‌شود.

نشست‌های نمایشگاه نیز دیروز با موضوعات مختلف پیگیری شد. همچنین از دیگر مواردی که می‌توان درباره نمایشگاه در روز چهارم اشاره کرد، عکس یادگاری مردم با مردان نقره‌ای و طلایی بود. ضمن این‌که باید به این موضوع هم اشاره کرد که پخش اقلام و هدایا در برخی غرفه‌ها و نیز حضور برخی شخصیت‌ها گاهی باعث ازدحام جمعیت در گوشه و کنار نمایشگاه می‌شود. هوای گرفته و خنک دیروز تهران هم سبب شده بود که استقبال از غرفه‌های پخش چای بخصوص در ساعات عصر با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شود.

سجاد روشنی – فرهنگ و هنر سوکا