مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟ 

بعضی از بازیگران معروف سینما درمورد زندگی مشترکشان در رسانه ها حرف می‌زنند،حتی میزان مهریه خود را نیز بر زبان می آورند. مهریه نرگس محمدی , افشاگری علی اوجی و نرگس محمدی بابت مهریه عجیبش در برنامه زنده تلویزیون .به این بهانه مهریه چند بازیگر دیگر معروف را بررسی میکنیم.

 

مهریه ویدا جوان ۷۰۰۰ شاخه گل رز
ایلا تهرانی: من و ویدا دوست داشتیم آنطور که دوست داریم زندگیمان را شروع کنیمو به شدت هم بر این باور بودیم که عشق و صداقتی که در زندگی ما وجود دارد باعث خوشبختی ما میشود.به همین دلیل وقت بحث مهریه به میان آمد ویدا مهریه ۷۰۰۰ شاخه گل رز هلندی به رنگ های سفید، قرمز و زرد را گزینش کرد.

 

حتی عاقد هم در مراسم عقد از این مهریه ویدا تعجب کرد.در هر حال من در طول این سال ها سعی میکنم به مناسبت های گوناگون برای همسرم شاخه گلی را بخرم.

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟بیوگرافی ویدا جوان

 

ویدا جوان

نام : ویدا

نام خانوادگی: جوان

مدرک تحصیلی: لیسانس حسابداری

محل تولد : استان تهران

محل زندگی : استان تهران

تاهل: متاهل

 

ویدا جوان دارای مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری هست.وی ایده پرداز، طراح و دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش های استاد حمید سمندریان می باشد.مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

مهریه یکتا ناصر
منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون ایران و همسر یکتا ناصر بازیگر درمورد مهریه همسرش گفت :مهریه همسرم یکتا ناصر فقط ۵ سکه بود.

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

بیوگرافی یکتا ناصر
یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ در استان تهران هست. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذراندهو در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده،به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آن چه که دوست می داشتبه کمک شانس بدست اورده و به همین دلیل خیلی تلاش برای بازیگری نکرد هست.

 

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر منزل‌دار هست.به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست گزینه بازیگر شرکت کردکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی گزینش شد.پس از بازی در چند سریال دیگر، وارد دانشگاه شد و و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل شد.منوچهر هادی نیز در سال ۱۳۵۱ در استان تهران بدنیا آمده و بعنوان کارگردان و فیلمنامه نویس فعالیت میکند.

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

مهریه بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران،در گفتگویی از او درمورد مراسم ازدواجش، تعداد سکه های مهریه اش و مهمانانش حرف زدیمو او از یک مراسم متفاوت و عجیب حرف زد.

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

بیوگرافی بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری «متولد ۱۳۵۴ در شهر تهران» بازیگر و منشی صحنه ایرانی هست.وی در فلیم‌هایی چون شب‌های برره «در نقش لیلون» و اخراجی‌ها ۳۳۳ نقش بازی کرده هست.او دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاددد اسلامی واحد استان تهران هست.مادر بهنوش بختیاری اهل شهر قم می‌باشد.

 

اودرتیرماه ۱۳۷۸ با محمدرضا ارین ازدواج کرد وتا کنون همسر او هست.او در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ١٣٩۴ نامزد دریافتتت سیمرغ بلورین شد.

 

مهریه مهناز افشار
مهناز افشار در صفحه اجتماعی اش درمورد بعضی شایعات مطرح شده پیرامون مهریه خود پاسخ داد و نوشت:

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

درود روزتون بخیر

 

عبور کردن از مسائلی که بازدارنده در زندگی و اهداف هست درسی بود که از بزرگترها یاد گرفتم .عزیزان میدانم بعضی از شما سئوال و پرسشهایی بابت حواشی که صحت نداشته از من دارید .پس برای شما میگویم .و این بزرگواری و متانت شما را محترم میشمارم که دیگر وقت گرانبها و ارزشمند خودتان را صرف حواشی و دغدغه هایی که باعث میشود از زندگی و اهدافتان دور شوید ، نکنید

 

من مهناز افشار با آن چه بوده و خواهم بود با عشق بدون هیچگونه شرط و شروط کذبو ١٠ شاخه گل نرگس توسط آقای … عزیز به عقد همسرم درآمدمو افتخار میکنم مردی در کنار من هست که برای در کنار من بودن ایستادگی کرد و گزینش کرد و محافظ من شد .وشد پدر دخترم و شریک شادی و غمهایم .

 

ممنون از تک تک شما و متانت و صبوری که کردید .

 

پی نوشت : به احترام شما و زندگیم دیگر سئوالی در این زمینه پاسخ نخواهم داد .وقتمان را صرف کارهایی بکنیم که نتیجه بهتری داشته باشدو آرامش بیاورد نه حرص و خشم و حتی درد .ممنونم

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

بیوگرافی مهناز افشار
مهناز افشار «متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در استان تهران» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران هست.مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفتو برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی بهه تحصیل در رشته تدوین پرداخت.خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین علت هم در ابتدا مخالف بودندد که دخترشان وارد بازیگری شود.در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

 

مهناز افشار بازیگری را با آلبوم تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کردو پس از آن با ایفای نقش در فیلم دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمیی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافتو با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سالل ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

 

شباهت چندان مهناز افشار به خواننده معروف، در دقت رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود.مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایرانن شدو در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوتت سعی کرد عکس شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید.

 

مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم «آموزگار» بهه کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان معروف تاجیک، ایفای نقش کرد.مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد.

 

حاصل ازدواج اویک دختربه نام لیانا هست.لیانایک نام عبرانی هست کهه احتمالااین نام را در سریال حضرت یوسف شنیده اید.مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟

مهریه نرگس محمدی
مهریه نرگس محمدی ۱۱۰ سکه هست که آن هم با اسرار همسرش بوده و خوده نرگس محمدی اصلا مهریه ای نمی خواسته هست.نرگس محمدی «زادهٔ ۹ فروردین ۱۳۶۴ در استان تهران» بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران هست.وی دارای مدرک کارشناسی پرستاری می‌باشد.

 

نرگس محمدی ۹ فروردین ۱۳۶۴ در شهر تهران متولد شد.وی ابتدا به تئاتر مشغول شد. نخستین حضور جدی سینمایی وی در فیلم ریسمان باز بود.وی با بازی در فیلم آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این اساس داردو اکران آلبومٔ تلویزیونی ستایش نیز اساس شهرت او را فراهم کرد.

مهریه بازیگران زن مشهور سینما چقدر است؟