به گزارش سوکا به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر لوکوموتیو گفت: تبریک می‌گویم به همه. هواداران فوتبال فارغ از هر رنگی خوشحال هستند. باید از پرچم ایران دفاع می‌کردیم. این برد را در هفته شهدا به خانواده شهدا تقدیم می کنیم.

او افزود: از هواداران به عنوان یار دوزادهم ممنونم. آنها جوانان ما را تنها نگذاشتند. در روزهایی که باید مواظب باشیم تا از پشت بغل پا نخوریم و در سه جبهه، یعنی تیم حریف، جوانی و کم تجربگی کل مجموعه‌مان و جبهه سوم که باید به آن تکیه کنیم ولی این تکیه گاه وجود ندارد. تکیه گاه ما خداوند است. نمی‌توانم بگویم هفته‌های قبل چگونه بر ما گذشت. فقط می‌توانم بگویم که بردهای این هفته ما جوابی است به کسانی که خارج از فوتبال می‌آیند و چیزهایی از آن می‌خواهند. فوتبال مارکتینگ نیست. ما جز پرچم ایران چیزی را نمی‌شناسیم. شاید فضای مربی گری دست و بال ما را بسته و نمی توانیم خیلی راحت صحبت کنیم. هواداران بدانند که بازیکنان ما روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند. ما امیدمان بعد از خدا به ساق پای این جوانان است که پله پله رقمشان بالا می‌رود.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که ظاهرا قرار است ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان تیمش پرداخت شود، گفت: آدرس را اشتباه نروید. بخشی از ناراحتی ما مسائل مالی نیست. من یاد گرفته‌ام که کش و قوس مالی وجود دارد اما بی احترامی خیلی سنگین‌تر از فضای کم پولی و بی پولی است. می‌دانیم افتخاری و اسپانسرهایمان زحمات زیادی می‌کشند. ما بابت بی احترامی‌هایی که می‌شود ناراحت می‌شویم. یکی از دوستان گفته بود عوامل را شناسایی کردیم. من نفر اول هستم و عامل اول من هستم. چرا دنبال حیدری و در حمتی هستید؟ من صبح باید چک کنم ببینم دوستان ناشتا نروند درباره تیم صحبت کنند. لوکوموتیو تیم ریشه‌دار و منسجم بود. آنها شمایلی از ازبکی هستند که مقابل تیم ملی بازی کرد. در دقیقه ۹۲ هم دنبال بازی کردن بودند. خیلی محکم و قرص کار کردند. ما خیلی سخت این مسیر را جلو می‌بریم. دو بزرگ ما یعنی حیدری و رحمتی، بالانسشان بهم خورد. دلیلی ندارد روز بازی با سایپا لایو صحبت کنند. دلیلی ندارد اعلام کنند کاوه رضایی از قراردادش به دلیل صحبت کردن کسر می‌شود ولی خودشان می روند و تکذیب می کنند. یک سری اتفاقات خطرناک پشت ما می گذرد. دوستان منتظر باخت ما بودند.

وی در پاسخ به سوالی درباره جوانان تیمش و اینکه آیا تیمش توانایی بالا رفتن از گروهش را دارد، گفت: من اول آرزو می‌کنم هر چهار نماینده ایران صعود کنند. صعود چهار تیم باعث حفظ سهمیه ایران می‌شود. تیم جوان ما پلکانی با تجربه می‌شود. هرچه به پایان آسیا می‌رسیم، ابتدا هدفمان صعود است و بتوانیم بعد از آن هم موفق باشیم. هرچه به پایان لیگ قهرمانان می‌رسیم باید کم خطاتر باشیم. من از یک موضوع خیلی خوشحال هستم و آن هم اینکه جوانان ما تاکتیک را براحتی درک می‌کنند. جوانان ما سریع با تجربه می‌شوند. ما احتیاج به حمایت داریم. خدا می‌گوید بنده های خوب باید وسیله هم باشند. ما می‌خواهیم تنها نباشیم. خسته شدیم آنقدر عقب را نگاه کردیم.