معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای تیپ پاییزی زنانه 

با فرا رسیدن فصل پاییز بر تن کردن لباسهای گرم با رنگ و حال و هوای پاییزی نیز رونق میگیرد که در این مقاله به آن می‌پردازیم. همه ی چیز از لباس ها گرفته تا آرایش و دکور خانه تحتِ تاثیر رنک های فصلی قرار می‌گیرند.

 

در فصلِ تابستان اکثر رنگ های مرجانی, سفید و فیروزه ای که یادآور ساحل دریا میباشند کاربرد دارند و با سرد شدن هوا به سمت رنگ های عمیق تری مانند قرمز, خاکستری و آبی دریایی باید رفت.

 

قبل از تمام این‌ها روزهایی هم میباشند که حس و حالی برای بهره گیری از رنگ های الهام بخش فصلی نیست بنابراین همان چیزی را میپوشیم که دلمان می‌خواهد. فقط کافی هست از خود بپرسید چی دوست داری بپوشی؟ گاهی اوقات هم وقتی کمد لباس ها را می‌گردیم سردرگم میشویم

 

که کدام رنگ ها را با هم ست کنیم و احساس می‌کنیم به اندازه ای که باید لباس نداریم. برای رفع دشوار از این ترکیب رنگ های فوق العاده که مناسب لباسهای پاییزی میباشند الهام بگیرید.

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

گاهی اوقات ترکیب کردن رنگ های خنثی می‌توانید برترین ترکیب رنگ باشد. ترکیب رنگی بدون نقص, بسیار کلاسیک و شیک. مانند ترکیب رنگ عکس بالا که در آن رنگ های خنثی مانند سفید و شتری را ترکیب کرده هست. اگر به این ترکیب کمی طرح و نقش اضافه کنید یک استایل دیدنی تر و پر انرژی تر از آن می سازید. پس کوشش کنید با رنگ های خنثی یک تیپ کاملا شیک و خوشگل بسازید.

ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

یک ترکیبِ رنگ بسیار ظریف و کاملا زنانه. در این ترکیب رنگ صورتی دخترانه همراه با رنگ سبز یک تضاد دوست داشتنی ایجاد کرده و رنگِ خاکستری هم ترکیب را کامل کرده هست. از این ترکیب میتوانید اضافه بر لباس ها در شمار زیادی از جنبه های مد بهره گیری کنید. مانند دکور خانه یا ترکیب رنگ آرایش و…

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

این یکی از ترکیبِ رنگ هایی هست که هیچ وقت از آن سیر نمیشوید. ترکیب کردن چنین رنگ های روشن احتمالاً کار سختی باشد اما تضاد منحصر به فرد رنگ ها به آن ظاهر بسیار شیک و جذابی داده هست. برای چنین ترکیبی باید کمی ریسک پذیر باشید و لباس هایی را با هم ست کنید که تا اکنون فکرش هم نمیکردید ارزشش را داشته باشد.