به گزارش سوکا از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ظهر روز چهارشنبه ۲۸ مردادماه – تا ساعت ۲۴ روز جمعه – ۳۰ مردادماه – از محورهای کرج – جالوس، هراز، فیروزکوه، تهران، سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کرج چالوس، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع است، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه – ۳۰ مردادماه- تا ساعت یک بامداد روز شنبه – ۳۱ مردادماه – از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه – ۳۰ مردادماه – تا ساعت دو بامداد روز شنبه – ۳۱ مردادماه- از ۱۵کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد تمام تریلر ها در محور هراز ممنوع است.همچنین تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه – ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ مرداد ماه – از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه – ۲۸ و ۳۰ مرداد ماه- از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

در محور اردبیل آستارا و بالعکس تردد تمام کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه – ۳۰مرداد ماه – از اردبیل به آستارا و بالعکس ممنوع است.