در یکی از این دیدارها تیم های استقلال و فولاد در اهواز به مصاف یکدیگر می روند. دیداری که به گواه تاریخ، همیشه جذاب و تماشاگر پسند بوده است.

هر دو تیم استقلال و فولاد از مدعیان قهرمانی هستند و همین مسئله به حساسیت این دیدار اضافه می کند. استقلال در این دیدار جاسم کرار را به دلیل محرومیت ندارد و یعقوب کریمی هم با کمی مصدومیت روبه رو است ولی انتظار می رود با تلاش پزشکان، به این دیدار برسد. با این همه استقلال باید بیشتر از هرچیزی به قدرت تهاجمی فولاد و سرعت مهاجمان این تیم توجه کند. چیزی که بی شک از چشمان امیر قلعه نویی و همکارانش در کادرفنی دور نمانده و او با استفاده از تجربه اش، تیمی را روانه میدان اهواز می کند که تنها برای سه امتیاز می جنگد.

بزرگترین دغدغه استقلالی ها در این دیدار ملی پوشان این تیم هستند که فرصت کمی برای تطبیقشان با سایر بازیکنان وجود داشته است. این مسئله شاید به آبی پوشان لطمه بزند با این حال این مسئله نباید مانع از اراده آنها برای کسب هر سه امتیاز شود.

دیدار تیم های استقلال و فولاد در ورزشگاه غدیر اهواز و ساعت ۱۸:۵۵ برگزار می شود.

پرسپولیس – راه آهن

در دیگر دیدار حساس امروز سرخپوشان پایتخت در ورزشگاه آزادی به مصاف راه آهن خواهند رفت.

پرسپولیس در رده نهم و راه آهن در رده شانزدهم جدول جای دارند.

راه آهن متحول شده به دنبال پیروزی دراین دیدار است تا جایگاه خود را در جدول بهبود بخشد. باید دید شاگردان درخشان سال ۹۴ را با پیروزی آغاز می کنند تا ناکامی های سال گذشته پرسپولیس در لیگ برتر تکرار نشود.

این دیدار از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

تراکتورسازی – استقلال خوزستان

تیم فوتبال تراکتورسازی در تبریز میزبان استقلال خوزستان است.

تا این هفته تراکتورسازی با ۴۴ امتیاز در رده دوم جدول بوده و بدنبال صدرنشینی است، استقلال خوزستان نیز با ۲۳ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.

این دیدار از ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد.

نفت تهران – نفت مسجد سلیمان

نفت تهران و نفت مسجد سلیمان نیز از ساعت ۱۷ در تهران به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان منصوریان با ۴۵ امتیاز صدرنشین هستند و برای حفظ جایگاه خود تلاش می کنند.

نفت مسجد سلیمان نیز با ۲۰ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد و برای بقا در لیگ برتر به این برد نیاز دارد و از این رو این دیدار نیز می تواند جالب توجه باشد.

سایپا – ملوان

علاوه بر دیدارهای هفته بیست و چهارم، دیدار سایپا و ملوان نیز از هفته بیست و سوم لیگ برتر ساعت ۱۷ امروز برگزار خواهد شد.(باشگاه خبرنگاران)