به گزارش سوکا ،محمدرضا عارف کاندیدای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به سؤالی درباره اعلام لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان در شهر تهران گفت: سعی می‌کنیم تا فردا لیست کاندیداهای اصلاح‌طلبان تهران را اعلام کنیم.

وی ادامه داد:‌ از ابتدای فعالیت‌های انتخاباتی بنای ما به ارائه لیست انتخاباتی مجلس با عنوان مجمع اصلاح‌طلبان و حامیان دولت بوده است و از ابتدا بنا داشتیم با هم لیست دهیم.

عارف در پاسخ به این که برخی معتقدند تعلل اصلاح‌طلبان در ارائه لیست انتخاباتی تهران به‌دلیل بروز اختلافات میان حامیان دولت و اصلاح‌طلبان است، گفت: ما با اعتدالیون تعامل داشتیم و در ائتلاف بحث اختلاف نیست بلکه گفت‌وگو و تعامل است، طبیعتاً آنها نظراتی دارند و ما هم نظراتی؛ اما در یک فضای دوستانه این نظرات باید به هم نزدیک شود.

کاندیدای مجلس دهم شورای اسلامی در خصوص انتشار لیست‌هایی در رسانه‌ها به‌عنوان لیست اصلاح‌طلبان تهران گفت: از ناحیه ما هنوز لیستی منتشر نشده است و لیست‌هایی که مطرح می‌شوند بیشتر حدس و گمان است.

عارف درباره لیست اصلاح‌طلبان در سطح کشور نیز گفت: لیست اصلاح‌طلبان در کشور آماده است و به‌عهده خود استانهاست. از ابتدا بنای ما این بود که هیچ دخالتی در لیست استان‌ها نداشته باشیم، لذا آنها جداگانه و تک تک لیست‌‌‌های خود را ارائه می‌دهند و ان‌شاءالله به‌صورت یکجا لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت برای ۲۹۰ کرسی مجلس اعلام می‌شود.