قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسید

قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسید 

امروز به شما زوج هایی را معرفی میکنیم که در جهان از شهرت، قدرت و ثروت بسیار زیادی برخوردار میباشند و مطمئنا شما نیز آنها را می شناسید. در ادامه قصد داریم تا ۷ مورد از متمول‌ترین و قدرتمندترین زن و شوهرهای جهان که در مجموع ثروتی اکثر از ۲۶۰ میلیارد دلار دارند را معرفی کنیم.

 

کسب ثروتی قابل‌دقت و نگه داری آن به اندازه کافی سخت و مشکل هست و از سوی دیگر، داشتن یک ارتباط‌ی زناشویی پیروز هم کار ساده‌ای نیست، اما از آنجایی که همۀ وقت} افرادی وجود دارند که توانایی انجام چند کار را به صورت هم‌زمان و به برترین شکل ممکن دارند،‌ زن و شوهرهایی هم مثل بیل و ملیندا گیتس میباشند که اسم خود را در لیست قدرتمندترین زوج های جهان قرار داده و نشان داده‌اند که می توان در کنار داشتن ثروت قابل‌دقت، ارتباط‌ای تندرست و پربار داشت.

 

زوج‌هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، در اساس‌های گوناگونی شامل سیاست، سرگرمی و تکنولوژی فعالیت دارند و ثروت ترکیبی هر کدام از آن‌ها بین صدها میلیون دلار تا چند ده میلیارد دلار متغیر هست.

 

۷٫ تام بریدی و ژیزل بوندشن

قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسید

تام بریدی «Tom Brady» و ژیزل بوندشن «Gisele Bündchen» یک زوج ثروتمند میباشند که دارایی ترکیبی آن‌ها چیزی در حدود ۵۴۰ میلیون دلار بوده و به مدت ۸ سال هست که با یکدیگر ازدواج کرده‌اند. بوندشن سوپرمدلی مشهور با بالاترین جایزه در بین مدل‌های جهان هست

 

که در سال ۲۰۱۶ درآمدی معادل ۳۰٫۵ میلیون دلار داشت. تام بریدی هم به در بین بازیکنان فوتبال آمریکایی، سومین جایزه بالا را دریافت می کند و سالیانه بیش از ۸ میلیون دلار درآمد دارد.

 

۶٫ ایوانکا ترامپ و جرد کوشن
قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسیدمورد ششم از لیست قدرتمندترین زن و شوهرهای جهان ایوانکا ترامپ «Ivanka Trump»، بزرگ‌ترین دختر رئیس جمهور فعلی کشور آمریکا و جرد کوشنر «Jared Kushner» میباشند که جدیداً هشتمین سالگرد عروسی خود را جشن گرفته‌اند. ایوانکا و جرد هردو بعنوان مشاور دونالد ترامپ در قصر سفید فعالیت می کنند

 

و دارایی ترکیبی آن‌ها چیزی بین ۲۰۷ تا ۷۶۲ میلیون دلار هست. این زوج ثروتمند که یک کلکسیون آثار هنری به ارزش ۲۵ میلیون دلار دارند،‌ صاحب سه فرزند میباشند.

 

۵٫ بیانسه و جی-زی
قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسیدبیانسه «Beyoncé»‌ و جی-زی «Jay-Z» یک زوج هنری میباشند که از سال ۲۰۰۸ با یکدیگر ازدواج کرده و منبع اصلی درآمد آن‌ها به صنعت موسیقی مرتبط هست؛ این زن و شوهر در کنار برگزاری کنسرت، فروش مجموعه و تک آهنگ و برگزاری تورهای جهانی، با سرمایه‌گذاری در کمپانی‌های گوناگون به ثروت ترکیبی ۱٫۱۶ میلیارد دلار رسیده‌اند.بیانسه و جی-زی بعنوان یک زوج سلبریتی با بیشترین جایزه شناخته می شدند و صاحب سه فرزند میباشند.

 

۴٫ بالکن اشپیگل و میراندا کر
قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسیدبنیادگذار و مدیرعامل کمپانی اسنپ چت بالکن اشپیگل «Evan Spiegel»‌ و مدل استرالیایی میراندا کر «Miranda Kerr»، زوج چهارم از لیست قدرتمندترین و ثروتمندترین زن و شوهرهای جهان میباشند که روی هم رفته چیزی در حدود ۳٫۴۴ میلیارد دلار ثروت دارند؛ اشپیگل و کر کمتر از یک سال پیش با هم ازدواج کردند.

 

۳٫ مارک زاکربرگ و پریسیلا چان
قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسیدمورد بعدی از لیست قدرتمندترین زن و شوهرهای جهان هم به حوزه تکنولوژی مربوط میشود؛ مارک زاکربرگ «Mark Zuckerberg» که در سن ۲۳ سالگی یک میلیارد دلار ثروت داشت، بنیاد‌گذار و مدیرعامل فیس بوک بوده و همسرش پریسیلا چان «Priscilla Chan» هم از همان ابتدای راه با او همراه بوده هست.

 

زاکربرگ که در سال ۲۰۱۲ با چان ازدواج کرد، دو دختر دارد و پس از راه انداختن انقلابی در شبکه‌های اجتماعی و کسب ثروتی چند ده میلیارد دلاری، به همراه همسرش کمک‌های مالی بسیاری به بنیادهای تحقیقاتی فعال در اساس بهبود سلامت جهانی کرده‌ هست.این مورد از زوج ‌های ثروتمند در مجموع ۷۴٫۲ میلیارد دلار دارایی خالص داشته و قصد دارند که گذشته از مرگ خود، اکثر این ثروت را به بنیادهای خیریه اهدا کنند.

 

۲٫ بیل و ملیندا گیتس
قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسیدبیل گیتس «Bill Gates» و همسرش ملیندا با داشتن ثروتی معادل ۸۹٫۶ میلیارد دلار، دومین زوج از لیست قدرتمندترین زن و شوهرهای جهان میباشند که با راه‌اندازی بنیاد خیریه‌ای به اسم خود در سال ۲۰۰۰، کمک‌های قابل‌ توجهی در راستای اهداف انسان دوستانه کرده‌اند و قصد دارند تا اکثر ثروت خود را از طریق این بنیاد خیریه، به نیازمندان بدهند.

 

 به گزارش سوکا بیل و ملیندا ۲۳ سال هست که با یکدیگر ازدواج کرده‌اند، سه فرزند دارند و در سال ۲۰۱۶ به واسطه اقدامات انسان دوستانه خود، از رئیس جمهور قبلی ایالات امریکا بالاترین نشان سربلندی مدنی ایالات‌ متحده، یعنی نشان سربلندی آزادی رئیس‌ جمهوری را دریافت کردند.

 

۱٫ جف و مکنزی بزوس
قدرتمندترین زن و شوهرهای پولدار جهان را بشناسیدجف و مکنزی بزوس در رتبه‌ی اول لیست قدرتمندترین زن و شوهرهای جهان قرار دارند. آنها ۲۴ سال پیش با یکدیگر ازدواج کردند و از طریق راه اندازی کمپانی مشهور آمازون «Amazon»، ثروتی معادل ۹۲٫۷ میلیارد دلار کسب کرده‌اند.