به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، دو فیلم اجتماعی و یک فیلم با موضوع کودک ونوجوان از روز چهارشنبه اکران شده است در این میان فیلم «آذر» با بازی نیکی کریمی با اقبال بهتری مواجه شد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «قاتل اهلی» با اقبال خوبی مواجه شده و هم اینک به فروش ۸۱۰ میلیون تومان رسید. فیلم «زرد» هم به فروش ۵ میلیارد و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

همایون امکانیان مدیرعامل دفتر پخش نیکان فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «شکلاتی» با ۱۱ سینما کار خود را آغاز کرده و بعد از فیلم «خفه گی» در گروه زندگی به نمایش در می آید. این فیلم ۲۱ میلیون تومان فروخت.

وی در ادامه گفت: فیلم «آذر» در گروه آزاد با ۱۵ سالن سینما کار خود را آغاز کرد . پیش بینی ما برای اکران این هفته نبود اما با اعلام شورا صنفی فیلم را اکران کردیم و هنوز تبلیغات تلویزیونی نداریم امیدوارم با تبلیغات مناسب بتوانیم موفق عمل کنیم . ظرف دو روز در تهران به فروش ۴۲ میلیون تومان دست یافتیم.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فیلم های این دفتر گفت: فیلم «ثبت با سندبرابر است» به تازگی وارد هفته دوم شد و به فروش ۵۹۰ میلیون تومان در تهران و ۲۰۰ میلیون تومان در شهرستان رسید و به فروش ۷۹۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «خانه دختر» به فروش ۲ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به فروش ۲ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «غیرمجاز» به فروش ۲۷۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید. فیلم «وقتی برگشتم» در تهران به فروش ۳۵ میلیون تومان رسید. این فیلم هم اینک ۱۷ سالن در اختیار دارد و از شنبه شهرستان های فیلم آغاز می شود.

بنابراین گزارش ، براساس فروش مکانیزه فیلم «اشنوگل» به فروش ۱۳ میلیون و ۴۹۲ هزار تومان فیلم «انزوا» ۷۷ میلیون و ۴۱۳ هزار تومان، «صفر تا سکو» به فروش ۸۹ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان،فیلم «آزاد به قید شرط»۲۴۶ میلیون ۶۸۴ هزار تومان ، «خالتور» به فروش ۳ میلیارد و ۱۸۲میلیون و ۴۸۶ هزار تومان رسید.