به گزارش سوکا از روابط عمومی شبکه سه، فیلم های سینمایی و تلویزیونی زیارت،بانتی و بابلی، سفرهای گالیور، اونا کیا؟، گزارشگر ویژه، پنجشنبه ۱۲و جمعه ۱۳ مردادماه طبق زمان های اعلام شده به روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.

فیلم تلویزیونی زیارت به کارگردانی صادق کرمیار محصول ۱۳۸۸، پنجشنبه ۱۲ مرداد از ساعت ۱۰:۵۰ روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.

بازیگرانی چون اردلان شجاع‌کاوه، ستاره اسکندری، حسن جوهرچی، کاوه سماک‌باشی و فریده سپاه منصور در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

داستان فیلم «زیارت» با مردی آغاز می‌شود که برای رسیدن به طلب خود و پیدا کردن فرد بدهکار عازم مشهد می‌شود. او در این سفر زائران دیگری را می‌بیند که هر کدام به امید کرامتی از حضرت رضا (ع) عازم زیارت هستند.

فیلم سینمایی بانتی و بابلی، به کارگردانی شاد علی پنجشنبه ۱۲ مرداد از ساعت ۱۵:۱۵ روانه آنتن شبکه سه می شود.

در این فیلم که محصول ۲۰۰۵ هندوستان است، آبیشک باچان، آمیتاب باچان و رانی موکرچی بازی کرده اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک دختر و یک پسر هندی که بدنبال کار هستند، پس از اینکه به چند جا مراجعه می کنند و فریب می خورند، تصمیم می گیرند کلاهبرداری و سرقت کنند. سالها در این کار موفق می شوند ولی پس از دستگیری تصمیم می گیرند …

فیلم سینمایی سفرهای گالیور به کارگردانی «راب لترمن» جمعه ۱۳ مرداد از ساعت ۰۰:۱۵ بامداد از شبکه سه پخش می شود.

این فیلم با ژانر فانتزی-کمدی محصول ۲۰۱۰ آمریکاست و بازیگرانی چون جک بلک، املی بلانشت، جیسون سیگل،آماندا پیت و تود جوزف میلر در آن بازی می کنند.

این فیلم سینمایی درباره گالیور روزنامه نگاری است که به علت خجالت به مدت ۵ سال نتوانسته از همکارش خواستگاری کند. او به علت خجالت و جرات نداشتن، تحقیق درباره مثلث برمودا را می پذیرد و در گرداب آن غرق می شود. لی لی پوت ها او را دستگیر می کنند و از هیکل غول پیکر گالیور وحشت می کنند. گالیور نمی داند که چطور سر از سرزمین لی لی پوت ها در آورده ولی به دلیل کمک هایی که به آنها می کند بین آنها محبوبیت چشمگیری پیدا می کند. گالیور به لی لی پوتی که به دختر پادشاه علاقه مند است کمک می کند تا او به دختر ابراز علاقه کند و این باعث خشم و غضب ژنرال می شود و…

فیلم سینمایی اونا کیا؟ به کارگردانی فابیو بونی فچی و فرانچسکو می چیکه، جمعه ۱۳ مرداد ساعت ۱۰:۴۵ روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.

مارکو جالینی، ادواردو لئو، آنتونیو کاتانیا و ایوانو مارس کوت تی از بایگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان آمده است: دیوید مردی ۳۶ ساله ای است که آرزویش نوشتن یک رمان است. وی در دو شرکت بازرگانی کار می کند و برای به دست آوردن ترفیع و مبلغ زیادی پاداش تلاش می کند. به طور تصادفی با مردی به نام مارچلو آشنا می شود و مارچلو او را به صرف نوشیدنی دعوت می کند و صبح روز بعد وقتی بیدار می شود متوجه می شود که مارچلو و دختران همراهش، سارقان و کلاهبردارانی حرفه ای بودند که تمام موجودی بانک و ماشین او را به سرقت بردند و….
این فیلم محصول ۲۰۱۵ ایتالیا است .

فیلم سینمایی گزارشگر ویژه به کارگردانی ریکی جرویس است که جمعه ۱۳ مرداد از ساعت ۱۴:۳۰ روانه آنتن خواهد شد.

بازیگرانی چون ریکی جرویس، اریک بانا و ورا فارمیگا در این فیلم سینمایی بازی کرده اند.

در خلاصه داستان این ‌فیلم آمده است: یک خبرنگار شبکه رادیویی به نام فرانک و تکنسین همراهش فینچ، قرار است در یک سفر کاری به اکوادور بروند که در آنجا آشوب و شورش مسلحانه صورت گرفته است. فینچ که اخیرا با همسرش اختلاف پیدا کرده است، اشتباهی به جای پاکت نامه های همسرش، پاکت حاوی پاسپوت ها و پول ماموریت را به سطل زباله می اندازد. فرانک که به شدت از دست فینچ عصبانی شده، در پی راهی برای فرار از عواقب جاماندنشان است و …

این درام کمدی محصول مشترک کانادا و انگلستان در سال ۲۰۱۶ است.