فون دیجیتالی – فون کودک ۲

1360664391

فون دیجیتالی – فون کودک ۲ 

کد محصول : Art/F 1122
زیر مجموعه : فون آتلیه دیجیتالی
تعداد ۱ DVD
فرمت : PSD

21360664391

فون دیجیتالی کودک ۲ درقالب ۱ DVD (به صورت ORIGINAL) ، شامل بیش از ۱۳۰ طرح آماده فون و بکگروند آتلیه کودک، با فرمت PSD (بصورت لایه لایه) و با کیفیت بالا ویژه ساخت آلبوم ژورنال کودک و دارای قابلیت تغییر و جابجایی لایه ها، مخصوص چاپ در ابعاد بزرگ می باشد.
تعدادی از طرحهای این مجموعه در استودیو عکاسی خارجی
و با طراحی زیبای دکور ساخته شده است، که هم بمنظور استفاده از طرح و هم بمنظور ایده برداری بسیار مناسب می باشد.

31360664391

همانطور که اطلاع دارید فرمت PSD سند اصلی نرم افزار photoshop می باشد که در تمامی نرم افزار های Bitmap / برداری بصورت لایه لایه قابل استفاده است. مزیت اصلی این نوع فرمت و طرحهای این مجموعه لایه باز بودن و قابلیت تغییردادن رنگ و مکان تمام لایه ها و داشتن کیفیت بالا است.

مزایای اصلی مجموعه فون کودک ۲ :

– دارای قابلیت PSD (لایه باز) – داشتن کیفیت بالا
– شامل طرحهای جدید، کاربردی و متفاوت

 شما برای خرید اینترنتی فون دیجیتالی با موضوع کودک ۲ و یا محصولات دیگر میتوانید با کلیک بر روی گزینه خرید پستی و تکمیل فرم خرید ، ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.

به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامورپست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.

قیمت : ۵۰۰۰ تومان

buy