محمد احسانی مدیر شبکه یک سیما درباره سریال نوروزی «فوق سری» مهدی فخیم‌زاده که در حال پخش است، گفت: این مجموعه تلویزیونی به لحاظ قصه دارای کار پراُفت‌ وخیز و پُرکششی است که باعث می‌شود مخاطبان از تماشای آن لذت ببرند.

وی افزود: با توجه به سوابقی که از مهدی فخیم‌زاده دیدیم سریال «فوق سری» کار پربیننده و اثرگذار و جذابی برای مخاطبان سریال نوروزی در شبکه یک سیما است و از آن به خوبی استقبال شده است.

نام اولیه این سریال «عملیات فوق سری» بود که پس از مدتی به «قورباغه و قناری» تغییر یافت و در ‌‌‌نهایت با نام جدید «فوق سری» در ایام نوروز پخش شد.

سریال طنز و پلیسی «فوق سری» به منظور نحوه پیشگیری و برخورد با عاملان فروش مواد مخدر و همچنین آگاهی بخشیدن به خانواده‌ها درخصوص چگونگی نفوذ تولید کنندگان و پخش کنندگان مواد مخدر در بین جوانان تولید شده است.

در داستان این سریال آمده است: سرهنگ احمد نادری درکنار سرهنگ علی نصرالهی با یک باند قاچاقچی مواد مخدر درگیر می‌شوند. همچنین سرهنگ نادری (حبیب دهقان‌نسب) که یکی از فرماندهان ستاد مبارزه با مواد مخدر است با سرهنگ نصرالهی (مهدی فخیم‌زاده) دوست و همکار قدیمی هستند و رفت و آمد خانوادگی هم دارند. قصه این سریال درباره عملیات فوق سری در نیروی انتظامی است که فقط پنج نفر از آن اطلاع دارند.

سریال «فوق سری» مردادماه امسال با حضور سردار سعید منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا در لوکیشنی در جاده مخصوص کرج و کارخانه ارج کلید خورد.

مهدی فخیم‌زاده، حبیب دهقان ­نسب، بیوک میرزایی، فریبا کوثری، شقایق فراهانی، رامین راستاد، امیرمحمد زند، مهدی کاسه‌ساز، گلناز خالصی، حمید قلی‌خانی، رانا قیصرنژاد، مهدی محمودی نژاد، حکیمه وثاقتی، ساناز بندانی و محمد صادقی بازیگران این مجموعه پلیسی هستند.

«فوق سری» در ۱۲ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای و با داستان پلیسی و طنز در ایام نوروز سال ۹۴ از شبکه یک پخش می‌شود. (تسنیم)