به گزارش سوکا از میزان، فرزاد فرزین خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان این روزها با خواندن تیتراژ سریال عاشقانه در شبکه نمایش خانگی به شهرتی چند برابر بیشتر از زمان قبل از خواندن این اثر دست پیدا کرده است.

این خواننده موسیقی پاپ در سریال «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی علاوه بر خواندن تیتراژ، قطعه‌هایی را متناسب با بخش‌هایی از فیلمنامه این سریال خوانده است که در فواصل زمانی پخش می‌شود.

فرزین در این مجموعه همچنین علاوه بر خوانندگی در نقش خودش یعنی فرزاد فرزین به ایفای نقش پرداخته است البته این هنرمند پیش‌تر هم در برخی فیلم‌های سینمایی از جمله «کنسرت روی آب»، «پسران آجری» و «سگ‌های پوشالی» به ایفای نقش پرداخته بود.

خواننده آلبوم «شوک» که با انتشار آلبوم «شلیک» در سال ۱۳۹۰ موفقیت بسیاری به دست آورد، آلبوم های دیگری همچون «شراره»، «شانس»، «شخصی» و «شش» را در کارنامه هنری خود دارد.

یکی از ویژگی‌هایی که در روند فعالیت هنری فرزاد فرزین وجود داشته و به خصوص در یک دوره زمانی، توجه مخاطبان موسیقی پاپ را به سوی خود جلب کرد، استفاده از حرف «ش» برای آغاز عنوان آلبوم‌های این هنرمند است که می‌توان گفت به دلیل تکراری نبودن این رویداد، چنین ابتکاری خاص فرزاد فرزین است.

فرزاد فرزین این روزها مشغول کار کردن روی جدیدترین اثر موسیقایی خود با عنوان «شانزه‌ لیزه» است و تولید بخش‌هایی از این آلبوم را در خارج از کشور انجام داده است.

این خواننده موسیقی پاپ برای هر اجرا، اتفاق‌های غافلگیرکننده‌ای را برای طرفدارانش رقم می‌زند که از جمله این اتفاق‌ها می‌توان به طراحی صحنه ویژه و آغازی متفاوت و همچنین طراحی لباس ویژه خواننده اشاره کرد.

فرزاد فرزین ۱۹، ۲۰ و ۲۱ مرداد در مجموع در ۶ نوبت و در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.