فال روزانه شنبه ۷ تیر ماه ۹۳

فال روزانه شنبه 7 تیر ماه 93

فروردین
چه پول جمع کنید و چه آن را خرج کنید(که البته در هر دو مورد موفق هستید) لحظات خوبی را خواهید داشت. در محل کار برای انجام کارها به روش خودتان آزاد هستید.

اردیبهشت
امروز زهره پس روی می کند. نفس عمیقی می کشید. زیرا این سیاره حاکم بر شماست و پس روی آن هیچ تاثیری بر زندگی شما ندارد. تمام کارهایتان عملی شده و به اتمام رسیده اند.

خرداد
پولی را که به کسی قرض داده اید می توانید اکنون پس بگیرید، مخصوصاً اگر زمان زیادی است که پولتان دست آنهاست. هیچ بهانه ای را نپذیرید اگر می خواهید امروز برایتان خوب باشد، حتماً مثبت باشید.

تیر
امروز زهر تصمیم می گیرد به طرف جلو حرکت کند و تمام مسائل عجیب و مرموز از بین می رود.البته کمی دیگر وقت لازم است تا از همه مسائل سردر آورید.امروز روابط عاشقانه اوج می گیرد.

مرداد
امروز ستارگان به شما حالتی صمیمانه و علاقه مند به خانواده را می دهند و شما از بودن در جمع فامیلتان، احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. در حال حاضر، تصور شما از بهشت، نشستن در خانه، استراحت و در حداقل ممکنه کار کردن و یا جمع شدن نزدیک ترین و عزیزترین افراد دور و برتان می باشد.

شهریور
زهره بعد از مدتی طولانی حرکت مستقیم خود را از سر می گیرد.افرادی که اخیراً کمتر مفید بوده اند اکنون به شما کمک می کنند.اگر مشکلی در رابطه ای دوستانه ایجاد شده است برطرف خواهد شد.

مهر 
دیروز اعتماد به نفس تان متزلزل شده بود وامروز احتیاج به تقویت و بهبود دارید.پس فکر کنید ببینید چه کاری می توانید در این مورد انجام دهید.احتمالاً کمی توجه به جزئیات می تواند کمک کند.در این صورت ممکن است از بازدید از فروشگاههای مورد علاقه تان لذت ببرید.البته قبل از این که بگویید من این را می خواهم.هم چنین از خرید چیزهایی که احساس لذت بخشی به شما می دهند،خوشحال خواهید شد.

آبان
ونوس در منطقه البرج حرکت می کند.می توانید سبقت بگیرید.سعی کنید از انرژی خود لذت ببرید.سعی کنید فعالیتی فیزیکی و آرامش بخش انجام دهید تا انرژی تان را مصرف کنید.

آذر
امروز ونوس حرکت مستقیم دارد پس منتظر یک جهش در زندگی عشقی خود باشید. شما احساس خوبی راجع به خود دارید و این کاملاَ مشهود است. چه ۱۹ ساله باشید و چه ۹۰ ساله، امروز احساس می کنید قلب خیلی جوانی دارید و دیگران بی اختیار متوجه می شوند که شما می درخشید. پس اگر دیدید مرکز توجه همه هستید بدانید چرا.

دی 
امروز ونوس بعد از مدتی طولانی به حرکت معمولی خود بر می گردد. از من نپرسید چرا سیارات این طور حرکت می کنند، چون آن ها به خواست خودشان این کار را می کنند. تنها خوشحار باشید که طرح هایی که تاکنون معلق مانده بودند اکنون انجام می شوند و شما امشب باید برای انجام و اتمام یک کار سخت و وقت گیر جشن بگیرید.

بهمن 
ونوس امروز حرکت مستقیم دارد که اگر با کارهای خلاق سروکار دارید یا با کودکان معاشرت دارید خبر خوبی است . همچنین از نظر اجتماعی طرفداران زیادی دارید و در رابطه با دعوت های بیرون رفتن و تفریح کردن آن قدر زیاد هستند که به سختی می توانید از میان آنها انتخاب کنید. بدون شک این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می برد و باعث می شود احساس محبوبیت کنید.

اسفند
ونوس بالاخره احساس را می بیند و امروز حرکت عادی اش را از سر می گیرد . دارایی های مهم اجازه پیشروی می گیرد و اگر شما در حال اضطراب بوده اید بالاخره نفس راحت را حتماً می کشید.

فال امروز شنبه ۷ تیر ماه ۱۳۹۳ در سایت تفریحی سوکا