عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)

عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (۱۲۷)

در ماه محرم قرار داریم و بیشتر پست های بازیگران و افراد مشهور مربوط به حال و هوای عزاداری و محرم است مانند خانم رز رضوی که پای دیگ نذری هوس کرده عکسی هم برای طرفداران به اشتراک بگذارد. 

 

فاطمه خانم گودرزی در حال پرسیدن آدرسِ قفس عقاب ها از یک قو در باغ پرندگان تهران. همانطور که ملاحظه می کنید فاطمه خانم آدرس را کف دستش نوشته است.
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)عکسی که استاد یغما گلرویی با عنوان “ما شکست خوردیم” به اشتراک گذاشته است. البته عنوان “عروسکمان را به زور از ما ستاندند” برای این عکس گزینه مناسب تری بود! 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سلفی خانگیِ رضا جاودانی و پسرش آقا شروین بدون توضیح خاصی. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)عکس مناسبتی رز رضوی و دوستان بر سر دیگ نذری. همانطور که ملاحظه میکنید شام نذری عزیزان قرمه سبزی است. یا به توصیفِ بهتر، شام عزیزان خورشتِ لیمو عمانی در کنار کمی شنبلیله و لوبیاچشم بلبلی است. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سلفی پویا امینی در کنار استاد جمشید مشایخی در حاشیه یک مراسم تلویزیونی. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)عکسی لو رفته از حریم شخصی و عاشقانه یک بازیگر ایرانی. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)اگر روند تکامل عکس های هنری در طول تاریخ را یک طیف در نظر بگیریم، این عکس از سوگل طهماسبی به دوران “پارینه‌عکس‌هنری” متعلق است.
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)عکس دسته جمعی تعدادِ زیادی چهره و غیر چهره پس از تماشای نمایش “سردار”. محدودیت فضا باعث شد که عکاس عزیز که به دیوار چسبیده بود، نتواند عقب تر برود و اینگونه تعداد زیادی از بقیه چهره ها در عکس جای نگرفتند! 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)اولین سلفی سحر قریشی پس از پس گرفتن صفحه اش از عربستانی ها، در کنار نرگس محمدی و سایر همکاران در پشت صحنه کار جدید. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)مهدی ماهانی پس از این عکس مُنحَسِس در بازل سوئیس، بیل را از روی زمین برداشته و به آبیاری زمین های اطراف ادامه داد.
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)جشن تولد استودیوییِ مریم خانم شیرزاد، گوینده خوش صدا و خوش سابقه رادیو و تلویزیون.
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)گریمِ اندیشه فولادوند برای نمایش “بوف کور”. همانطور که میبنید برای برخی عزیزان “هیچ کاری نکردن” نوعی گریم به حساب می آید! 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)مهدی سلطانی با این عکس بانمک از دخترش روژا خانم روز جهانی کودک را به همه کودکان و کودک داران تبریک گفت. البته روز جهانی کودک در ۲۰ نوامبر است و این روزی که عزیزان با پست های مختلف آن را به یکدیگر تبریک گفتند، یکی از روزهای متعلق به این فرشته های زمینی در سرتاسر دنیاست و روز “جهانیِ” کودک نیست. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)حمیدرضا آذرنگ از ترک شخصیتی دیگر و بازگشت به زندگی عادی اش خبر داده است. کلا جناب آذرنگ نقش ها و فیلم ها را خیلی جدی و سخت میگیرد و اگر نقشی را نتواند عمیقا درک کرده و به اصطلاح آن را زندگی کند، قبولش ندارد. حتماً پست جنجالی ایشان مربوط به حضورشان در سریال “شهرزاد” را به یاد دارید

 

که چگونه از بیخ و بُن منکر حضور خود در این سریال شده بود و باعث به زمین خوردنِ فکِ هزاران مخاطبی که ایشان را در سریال دیده بودند، شد. خلاصه خیلی سخت نگیر گلِ من!

عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سامان گوران در این ایام که همه زائر کربلا و بین الحرمین هستند، نجف اشرف و حرم حضرت علی (ع) را برای زیارت انتخاب کرده است. زیارت قبول سامان جان. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سلفی استوری بهاره رهنما و همکاران مربوط به اتاق فکر پروژه جدید عزیزان که با توجه به حضور مهران غفوریان، جواد رضویان و استاد اصغر سمسار زاده حتما یک کار طنز است. دلمان برای “اصغر ترقه” حسابی تنگ شده بود. امیدواریم همیشه سلامت باشند.مهران هم خیلی ریز و هنرمندانه دندان های لمینیتی یکی از حضار را به سخره گرفته است :))
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)یک حرکت مثلاً خلاقانه و ابداعی بین چهره های عزیز وجود دارد که به انتهای هر کلمه ای یک “گرام” اضافه میکنند و به عنوان یک پستِ متفاوت و یک ژانر خاص به خورد مردم می دهند. خاطره گرام، باشگاه گرام، هیئت گرام، خونه میتراجون اینا گرام و کلی گرام های دیگر! 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)آفرین به میلاد کیمرام که پیام های اخلاقی و جملات ده ریشتری خود را به صورت شماتیک به تصویر میکشد تا برای عزیزان بی سواد هم قابل درک باشد. دمش گرم :))
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)عکسی مربوط به جشن تولد سحر خانم دولتشاهی که روز گذشته ۳۷ ساله شدند. تبریک به بازیگر خوب کشورمان. نگران سلامتی دست چپ سحر نباشید، مشکل خاصی نیست و دارد به شکل خارجی ها آرزو میکند!
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)نرگس محمدی و عکسی از کودکی اش. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)اون یاسره، یه قاصده، که عازمه واسه حرف تازه تر، که لازمن واسه رپ! 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)این هم اتوبوسگرامِ عزت الله ضرغامی با عکسی قدیمی از سال های مسئولیتشان در سازمان صدا و سیما که فریبرز عرب نیای جوان هم در تصویر قابل تشخیص است. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)دورهمی سه نفره صایر ابر، ترانه علیدوستی و سحر دولتشاهی در یک کافه، به مناسبت تولد سحر خانم. با این روندی که کافه های تهران در انتخاب های خلاقانه برای ظروف نوشیدنی های خود در پیش گرفته اند، به زودی باید شاهد سِرو موهیتو در آفتابه پلاستیکی باشیم. نیاز به نِی هم ندارد!
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سلفی سولماز غنی بازیگر خوب سینما و تلویزیون و یکی از عزیزانش در سورتمه دربند. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)بازسازی دیدنی یک عکس قدیمی توسط لیندا کیانی و اعضای خانواده اش. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)پست سام درخشانی به مناسبت اولین سالگرد ازدواجش.  خواهش میکنم سام جان، شرمنده نکن، کار خاصی نکردیم! البته چاره دیگری هم نداشتیم!

عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سیاوش خیرابی، سیداحمد خمینی و علی ضیا شب گذشته در هیئت عزاداری سیدمجید بنی فاطمه. قبول حق باشد. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)گاوبازی گرامِ بهاره کیان افشار سر صحنه فیلمبرداری. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)از نزدیک گرامِ نازنین بیاتی. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)پولاد کیمیایی و یک ببر خسته که از چهره اش مشخص است در حال تلاش برای صبر و استقامت و دایورت کردنِ حواشی دور و برش است. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)الناز شاکردوست و نوید محمدزاده در حاشیه اکرانِ مردمی فیلم “ابد و یک روز”. این کلاه هم گویا مسخره بازیِ جدید نوید است. فیلم های سینمایی در ایران ۳ نوع اکران دارند. ۱٫اکران خصوصی که با حضور عوامل فیلم و میهمان های خاص و معمولا پیش از شروع اکران اصلی برگزار میشود.

 

۲٫ اکران عمومی یا اکران اصلی که با حضور مردم در سینماهای سرتاسر کشور انجام میشود و تا بازه زمانی مشخص شده توسط سازمان سینمایی وزارت ارشاد روی پرده می ماند که این بازه زمانی بسته به عوامل و موانع مختلف میتواند بلند و کوتاه و بعضاً خیلی کوتاه شود!

 

۳٫ اکران مردمی! که یک اکران کاملاً عشقی و دل بخواهی است و عزیزان دور هم تصمیم میگیرند یک سالن کرایه کرده و فیلم را خارج از زمان اکران عمومی یک بار دیگر تماشا کنند.

عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)این هم عکس درخواستی شما! سلطان جواد یساری، راوی افسانه های کوچه و بازار! فقط لطفا کمی مراعات کنید و در درخواست های بعدی، عکسِ عزیزی را بخواهید که باعث بیکار شدن بنده و همکارانم در برترین ها نشود!
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)عکس یادگاری پرسنل و خدمه بیمارستان با حمید فرخ نژاد که شکر خدا حالش خیلی بهتر است و به زودی مرخص خواهد شد.
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)رسیدیم به سنگین ترین عکس این شماره. عکس یادگاری اصغر فرهادی در کنار بهروز خان وثوقی با نمایی از پل گلدن گیت کالیفرنیا. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سلفی هیئتی علی صالحی در کنار عمو اکبر عبدی، امیر نوری، علی مسعودی و امیر جعفری، به همراه التماس دعای سارا خوئینی ها در کامنت ها. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)یکی از عواقب تراکم عقد و عروسی در چند روزِ پیش از شروع ماه محرم این است که سالگرد عقد و عروسی در سال بعدش، مصادف با این ماه میشود و آن طور که باید و شاید نمیشود آن را جشن گرفت و باید در چنین دورهمی های خلوت و دونفره ای آن را جمع و جور کرد. تبریک به هدایت هاشمی عزیز و همسر محترم. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)عکس یادگاری محمدرضا گلزار و همکاران در کنار استاد ایرج خواجه امیری که در پشت صحنه کار جدید رضا حضور پیدا کرده بودند. 
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)سوال روز: جواد نکونام در اوقات فراغتش چکار میکند؟ پاسخ: با اولین پرواز به قطر می رود و با ژاوی هرناندز یک سلفی میگیرد و برمیگردد.
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)افشین جان هاشمی و آذرخش فراهانی در کالیفرنیای آمریکا دیدار تازه کردند که این عکس مربوط به این دیدار است.به پایان این شماره رسیدیم. تاسوعا و عاشورای حسینی نزدیک است و همه رخت عزای امام حسین (ع) را به تن داریم.
عکس های بازیگران و شخصیت های مشهور ایرانی (127)

 

برترین ها