عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور «۳۱۰»

تازه ترین عکسهای ناب بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید که اکثر آنها مربوط به جشن حافظ می‌باشد.

 

این روز ها بزرگراه ها و معابر اصلی شهر تهران پر از عکس مردی هست که بی حدس یک آدمکش حرفه ای تحت تعقیب یا یکی از شاهزادگان قاجار نیست- بلکه خواننده ای نوظهور و پیروز به اسم بهنام بانی هست که دیشب نخستین کنسرت اش را با حضور پدر و مادرش برگزار کرد و فصل جدیدی از زندگی هنری خود را شروع کرد.

 

کنسرت هایی که همگی در همان روز اول فروش اینترنتی- پایان یافته اند. امیدواریم همۀ وقت} پیروز باشد و شعله پرفروغ اجراها و ترانه هایش مثل خیلی ها زود فروکش نکند.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)دیشب سالن وزارت کشور میزبان جشن سینمایی مطرحِ /حافظ/ بود. جشنی که برای نخستین بار بدون حضور بانیِ فقید اش زنده یاد علی معلم برگزار شده بود و طبق انتظار کم فروغ تر از همه ی وقت بود. جشنی که صرفا بهانه ای برای دور هم جمع شدن آن دسته از سینماگرانی شده هست که در جشن های دستِ بالا تر جایی برایشان نیست-

 

به همراه چندی از بزرگان و اساتید سینما و هنر های نمایشی- برای اعتبار بخشیدن به این جشن. گرچه جنبه مهم تری که این جشن دارد- نه برای سینما- بلکه برای صنف مد و پوشاک هست که در آن طراحان لباس آخرین دستاورد های خود را بر تن چهره ها می کنند و به نمایش عمومی می گذراند و در واقع یک فشن شوی بزرگ و سالیانه هست!

 

شیلا خداداد در حاشیه همین مراسم. هدفش از این سلفی لنزِ چشم هایش بوده- وگرنه برای لباس عکس تمام قد باید انداخته باشد.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)علی اوجی زحمت مدیریت و برنامه ریزی های جشن سال جاری را کشیده بود و به تبع آن رسیدن پاداش برترین بازیگر زن به الناز شاکردوست اصلاً عجیب نبود! 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)اشتباه نکنید- عکس مربوط به جشن عروسی هیچ یک از رفقا نیست- بلکه نوع حضور هنرمندانمان در یک جشن سینمایی را نشان می‌دهد! الهام حمیدی- الهام پاوه نژاد- نفیسه روشن- سپیده خداوردی و مریم کاویانی در کنار همسر مرحوم عارف لرستانی در همین مراسم.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)بله- همان طور که گفتم عکس تمام قدِ شیلا بانو اینجاست. با مرسی از /آقا/ فرهاد بابت طراحی این لباس.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)این عکس رضا عطاران به برترین نحو ممکن حال و هوای این جشن سینمایی را نشان می دهد. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)منوچهر هادی و کاردستی هایش در شبکه نمایش خانگی و سینما- هر چه پاداش بود درو کردند تا بغض های آقای هادی در جشنواره فیلم فجر کمی آرام گیرد. منوچهر بهتر هست از سال آینده کلا بیخیال جشنواره فیلم فجر شود و با همه قوا در همین جشن حافظ حضور پیدا کند.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)– سپیده جان بیا سلفی بگیریم.

«چیلیک»

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)– نه نه! من اصلا از این زاویه مفید نمی افتم. بیا جاهامون عوض از اول بگیریم.

+ باشه.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)موضوعی که مطرح هست درمورد گیت ورودی ساختمان وزارت کشور و دستگاه دلنازک به فلزات هست که با عبور از آن افراد را بازرسی می کنند. واقعاً با این حجم از زلم زیمبو در نزد عزیزان دستگاه نسوخته باشد مفید استساره بیات- هنگامه قاضیانی و مهناز افشار در حاشیه همین جشن. عزیزانی که فعالیتشان در سینمای هنری و تجاری- بینابینی و مشترک هست.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)عکاسان رسانه ها و خبرگزاری ها این مراسم را بنا به هر علتی که نمی‌دانیم- تحریم کرده بودند و هیچ گزارشی به صورت تصویری از این جشن مخابره نشد- ولی خب جای هیچگونه نگرانی نبود چون بهنوش بختیاری یک تنه جور همۀ را کشید و همۀ میهمانان این مراسم سلفی گرفت و به اشتراک گذاشت! اسکار خیار طلایی هم تقدیم می‌شود به منوچهر هادی- بابت حضورش در این عکس.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)بهنوش بانو در کنار خواهران شاکردوست. اتفاقا جای علی معلم در این مراسم هشلهفت اصلا خالی نبود. دیگر اثری از جشن حافظِ قدرتمندی که یکی از قطب های مقایسه سینمای کشور ایران شده بود دیده نمی‌شود- دقیقا مثل آفریننده اش…

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)الناز شاکردوست پس از دریافت پاداش برترین بازیگر زن سال. «نوشتن اش هم طنز هست»

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)اگر برادر الناز در مراسم شرکت می کرد. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)تیپ الناز در جشن حافظ سال آینده.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)سلفی احسان علیخانی در کنار مهران مدیری- پس از دریافت پاداش برترین برنامه تلویزیونی برای /ماه عسل/. سنگین بزن.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)استاد محمدعلی کشاورز گل سرسبد این مراسم بودند و یک تنه به این جشن جایگاه و اعتبار بخشیده بودند. در کنار استاد جمشید مسایخی و خیلی های دیگر.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)کلا هر شخصی که در جشنواره فیلم فجر دلخور شده بود- در این جشن پاداش گرفت. یعنی انقدر زاویه بین دو مراسم باورنکردنی هست.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)امیر کاظمی- متین ستوده و هوتن شکیبا در حاشیه مراسم- به نمایندگی از گروه بازیگران سریال/لیسانسه ها/. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)هومن سیدی و پاداش اش که امیدواریم بخاطر بازی در /عاشقانه ها/ باشد- چون یک تنه جور سریال را کشیده بود و علت اصلی وفاداری مشتریانِ این سریال بود.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)سلفی پوریا پورسرخ و یک کوچولوی بانمک در حاشیه همین جشن.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)نسرین مقانلو که به همراه پسرانش به مراسم رفته بود- این عکس بادگاری را در کنار امین حیایی گرفتند. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)جلیل فرجاد و دخترانش در کنار سمیرا حسینی در مسیر رفتن به جشن حافظ. قشنگ تدارکی که هر سال عزیزان برای این جشن میچینند- از جشن عروسی نزدیکانشان هم اکثر هست.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)بهنوش بختیاری این بار در کنار لادن مستوفی و ساره بیات. کوروش تهامی و همسرش هم در پشت دیده می شوند. فریبا بانو متخصص هم یکی دو پیکسلی از عکس را گرفته اند. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)مهدی جهانی- خواننده مفید کشورمون در کنار صاحبخانه اش- علیشمس این عکس یادگاری را در کنار نفیسه روشن گرفتند. بله- مهدی جهانی مستاجر علیشمس هست و به جای کرایه خانه- به ناچار می‌گذارد علیش در ترانه هایش حضور داشته باشد. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)سلفی شیوا خنیاگر در کنار نوید محمدزاده که از معدود هنرمندانی هست که هم در این جشن و هم در جشنواره فیلم فجر پاداش دریافت کرده هست

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)آقا رضا گلزار- برنده پاداش برترین بازیگر نقش اول مرد. «فندک اش برداشته و به تراس می‌رود» 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)سلفی مهناز افشار در کنار همکاران شفیق. احسان کرمی- نوید محمدزاده- رضا درمیشیان و همکار عزیزشان. عکسهای مربوط به جشن حافظ در همینجا به آخر رسید. می‌رویم سراغ سایر عکس ها. 

 

عکس های بازیگران

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)دو قندِ نباتِ شبکه چهار- در استودیوی همین شبکه. رضا رفیع که برنامه فوق العاده /منبع موثق/ را نخست کرده هست و درستکار علا هم /چشم شب روشن/ را روی آنتن می‌برد.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)سیروان- داداش- خیلی تابلویی!

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)

تبریک اینستاگرامی رضا قوچان نژاد به خواهر بانو اش بابت موفقیتش در جشن حافظ.

 

تصاویر بازیگران

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)درمانگاه هایشان هم لاکچری هست. پرده های درمانگاهِ محل ما از این پارچه های جدا کننده اتاقک هاست که با حلقه به میله متصل اند. بحث کاغذ دیواری راکه اصلا نمی کنم.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)سلفی علی انصاریان و دوست عزیزش که یکی از طرفداران اصیل لیورپول هست و در انتظار قهرمانی این تیم.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)این هم از /پست لاغری/ امروز.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)سال جاری تابستان- رفقا به صورت دسته جمعی رفته اند زیارت. در مسیر بازگشت- اتفاقاتی افتاده که به صلاح نیست در این جا مطرح شود. خلاصه این که هر چی میخواد بشه بشه- هر چی میخواد بگه بگه.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)حمید خان فرخ نژاد در کنار علی زند وکیلی در حاشیه کنسرت جدیدِ علی در استان تهران. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)شب نشینی تیم ملی دعوایِ ایران در خانه یکی از عزیزان. بگو ماشاالله. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)فرهاد مجیدی هست- یکی از بزرگان علمِ هشتگ. برایش موضوع فرقی ندارد- در هر حالت لاو و استقلال و فوتبالر را هشتگ خواهد زد.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)جشن تولد شصت سالگی «چشمم کف پاش» مهرانه بانو مهین ترابی- یکی از مفید ترین ها و مهربان ترین های سینما و تلویزیون با حضور جمعی از همکاران و هوادارانش برگزار شد و خاطره ای مفید برای این بازیگر دوست داشتنی رقم خورد. در این عکس هم پرستو گلستانی- مرضیه برومند و اکرم محمدی حضور دارند. تبریک فراوان به مهرانه مهین ترابی عزیز.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)بانو مجری و دخترش در فرودگاه میلان ایتالیا. خوشم می‌آید به قعر دره های عمیق جزایر پاپوا گینه نو هم بروی- چند هم میهن پیدا می‌شوند که فیلمت را بگیرند :»» آزاده بانو مراقب باش در فرودگاه جلوی کولر و پنکه و هر چیزی که /باد/ دارد- نروی. هنگام خریدن نوشیدنی از فری شاپ هم جزئیات و نوشته های روی بطری را حتماً با توجه بخوان. بخاطر خودت می‌گوییم. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)ویشکا آسایش در فرش قرمز نهنگ عنبر ۲ در کشور آلمان.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)مریم امیرجلالی در کنار شهریار علی دایی و همسرش در مراسم افتتاحیه فروشگاه جدید علی آقا.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)عماد طالبزاده با این عکس تولد مهدی یغمایی خواننده قدیمی و خوش صدای کشورمون را تبریک گفت. تبریک به مهدی عزیز. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)وردود مؤذن- خواننده خوش آواز کشورمون هم به تبریک هایی که بخاطر زادروزش دریافت کرده بود واکنش نشان داد و از همۀ تشکر کرد. 

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)آنا بانو نعمتی در حال نوشیدن دمنوش در یکی از کافه های شمال استان تهران. هر چقدر هم دمنوش خاص و کمیابی باشد و هر چقدر هم در ظروفِ شیک و خاص سرو شود- به گرد پای چای آتیشی که پیرمرد کشاورز با آن خستگی اش را در می‌کند- نمی رسد. «جمله فروشی مناسب برای کانال های تلگرامی»

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)عکس خوشحال و /ولم کن تا ولت کنم/طور هدیه تهرانی و پانته آ پناهی ها در حاشیه یک گالری.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)با این عکس از مجید اخشابی به صرف موهیتو و کچلیک با نان- مقاله امروز را هم به آخر می‌بریم.

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور (310)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها «۳۰۹»

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران «۳۰۸»

عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی «۳۰۷»

عکس های بازیگران و خبرهای داغ سینما «۳۰۶»