عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف «۳۱۱»

آخرین تصویر هایی که بازیگران و ستاره های ایرانی امروز در اینستاگرام برای طرفداران خود به اشتراک گذاشته اند را در ادامه میبینید.

 

مهتاب نصیرپور رویا تیموریان و بهنوش طباطبایی این قاب سه نفره ی مفید از مفید های تئاتر و سینما را تشکیل داده اند، تا شروعی مفید برای مقاله امروز داشته باشیم.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)هستی جان احیاناً موقع خوردن غذا در بشقاب های گل گلی، به قصد گل های بشقاب که قاشق نمی‌زنی؟

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)حمید خان لولایی مجموعه جوانی هایش را زده زیر بغل اش و به نزدیک ترین خدمات عکاسی رفته و همۀ تصویر ها را اسکن کرده هست و هر روز با چند تصویر زیرخاکیِ دیدنی، اینستاگرام را مزین می‌کند.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)چپ دست های عزیز، ضمن تبریک این روز، باید خدمت تان عرض کنم، چپ دست بودن خصیصه ای هست که به صورت ژنتیکی در شما ایجاد شده و شما در بوجود آمدن آن هیچ نقشی نداشته و هیچ تلاشی نکرده اید. پس خیلی زیبنده نیست که انقدر به این خصوصیت ذاتی، سربلندی کنید. همین.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)شکایت رستم دستان از پدرش بخاطر این که چرا او راست دست به جهان آمده هست «تحت تاثیر پست های اینستاگرامیِ چپ دست ها» 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)دیروز رضا قوچان نژاد موفقیت ساره بیات در جشن حافظ را تبریک گفته بود، امروز ساره گلزنی رضا در لیگ هلند را تبریک گفته هست. نوبت رضا هست و باید تا فردا یک بهانه ای برای تبریک به خواهر زنش پیدا کند. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)تصویری از عیدی داود میرباقری به شبنم فرشاد جو. نگران ورشکست شدن استاد میرباقری در پی این بذل و بخشش ها هستیم. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)الناز شاکردوست در حال گذراندن ساندی خود. الناز جان یکشنبه برای شما عزیزانی که با تاریخ میلادی زندگی می کنید فان دی هست، وگرنه ما معمولی ها از یکشنبه چیزی جز ترافیک و خمودگی اول هفته ندیده ایم.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)کتایون بانو ریاحی و پسرش در جشن حافظ. طراح لباس بانو ریاحی همان عزیزی هست که برای کمیاب شاه خدابیامرز هم لباس طراحی می‌کرد. گرچه الآن اندکی پیر تر شده هست.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)رضا داودنژاد و همسرش غزل بدیعی در حاشیه جشن حافظ. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)فرض کن بروی سوئیس و با وجود آن همه ی زیبایی طبیعی و انسانی، با این مجسمه تصویر بگیری. سلام بر امیریل محترم!

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)تیکه سنگین علیرام نورایی به عوامل و دست اندرکاران جشن حافظ که هیچ پاداش ای به سریال آسپرین ندادند. علیرام جان تقصیر فرهاد نجفی هست که هیچ رفاقتی با علی اوجی ندارد! مگر مسخره بازی هست همینجوری بدون هیچ شناخت و رفاقتی پاداش ها را بذل کنند؟

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)غزل شاکری، پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی و مازیار میری در توزیع مردمی فیلم /سارا و آیدا/. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)از اون نگاه ها که حواسش هست!

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)ترلان پروانه این پست را به مناسبت گذشتن یک ماه از تولد نوزده سالگی اش گذاشته هست. «کبریت را برداشته و به تراس میرد – گاز فندکش پایان یافته» 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)Luv all؟؟؟ خجالت می‌کشی با زبان مادری ات ابراز محبت کنی؟ یا احتمالا هم از آن دسته عزیزانی هستی که «injry pm mdn o typ miknn» و شدت خفن بودن خود را نشان می‌دهند؟

 

عکس های بازیگران

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)دنریس تارگرین در حال سخنرانی برای مردم وستروس. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)مه لقا باقری با این پست موفقیت همسرش جواد عزتی را تبریک گفت. خیلی هم شیک و خوشگل، بدون کلمات اضافه و حرکاتِ جلف. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)– آقای ربیعی صبر ایوب رو خواهش کردن که بهاره جان الآن زحمتش رو میکشن. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)سیما تیرانداز و پاداش برترین بازیگر زن کمدی. در کنار الهام حمیدی و میلاد کی مرام، دو بازیگری که ارتباطشان با ژانر کمدی مثل ارتباط سگک کمربند با بیسکویت ساقه طلایی هست.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)هوتن شکیبا هم پاداش برترین بازیگر مرد کمدی را برد که به نظرم این یکی واقعاً حقش بود!

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)تصویر یادگاری شیوا خنیاگر و عزیزانش در کنار بهنام بانی پس از تماشای کنسرتش.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)عکسی دیگر از عزیزان در توزیع عمومی /سارا و آیدا/ در پردیس کوروش. با مشاهده مصطفی زمانی و غزل شاکری در یک قاب یاد آن سکانس های خوشگل و شاعرانه ی فصل اول شهرزاد میافتم که سریع میزدم جلو ازشان رد می‌شدم تا بزرگ آقا بیاید.

 

تصاویر بازیگران

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)

ارمین جان بین خود ما باشد، زندگی ات آن طور هم که می گویی فقط و فقط موزیک نیست، لمینیت دندان هم در آن یک نقش هایی دارد. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)داریوش سلیمی، انتخاب بازی در سری اخیر فیلمهای هری پاتر در نقش میانسالی رونالد ویزلی. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)تصویر یادگاری عزیزان پس از گوش دادن به کنسرتِ شهره سلطانی که حضور در آن فقط برای بانو ها آزاد بود «په نه په». شبنم قلیخانی، شهره لرستانی، زهرا داوودنژاد و نجمه جودکی در تصویر حضور دارند.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)ای بابا. چگونه دل‌تان می‌آید منظره به این قشنگی و تصویر به این زیبایی را خراب کنید؟! 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)سینا حجازی و بزرگمهر حسینپور در حال گشت و گذار در کافه های پاریس میباشند. سینا جان مسیرت اگر به شانزلیزه خورد، چند دست مجلسی ارزان بیاور بگذاریم دیوار بفروشیمش. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)خاطره بازی های گذشته از تو سوتفاهم بود! هوشنگ ابتهاج در آغوش استاد محمدرضا شجریان، چند سال پیش که هر دو سرپا بودند. ای روزگار…

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)سروش جمشیدی و پسرش آقا سیاوش در جشن تولد ۴ سالگی سیاوش جان. تبریک فراوان به سیاوش و سروش عزیز. امیدواریم موفقیت هایش مادام العمر باشد. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)شما تبریک روز چپ دست ها و مجسمه کوچک شهرام حقیقت دوست را میبینید و من، گوشه ای از سایت مشهور دانلود غیرمجاز فیلم و سریال که رو به روی شهرام باز هست. بعد انتظار دارند که آثارشان را مجاز بخرند و دانلود نکنند!

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)باورکردنی نیست که تینا آخوندتبار که تا همین یکی دو سال پیش وی را بعنوان بازیگر سینما میشناختیم، امروز بعنوان یکی از اعضای تیم ملی بوکس بانوان ایران فعالیت می‌کند و در مسابقات جهانی حضور پیدا کرده هست. باریکلا به این اراده.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)وقتی پیراهنِ خدمتت را گم کرده ای و در به در دنبال آنی.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)رضا عطاران و همسرش فریده فرامرزی در فرش قرمز جشن حافظ. 

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)سمانه پاکدل، سارا محمدی و نرگس محمدی این روز ها در مشهد مقدس میباشند و این تصویر را از حرم امام رضا «ع» آپلود کرده اند. انصافا در مواقع عادی کاری نکنید که در تصاویر زیارتی چهره تان را به جا نیاوریم!

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)گلشیفته فراهانی + هستی مهدوی = هنگامه حمیدزاده.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)گریم دیدنی و متفاوت بانو گلاب آدینه در نمایش جدیدشان که کاری از افشین هاشمی هست.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)برگی دیگر از مجموعه جوانی های حمید لولایی. این بار در خدمت سربازی. خیلی دوست دارم پای خاطرات سربازی حمید لولایی بنشینم تا ببینم او نیز مثل نود و نه درصد سایر مردان ایرانی زیر گوش فرمانده خوابانده هست یا خیر!

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)با این تصویر از پدر و دختر هنرمند، یعنی سحر و مسعود جعفری جوزانی در جشن حافظ مقاله امروز را به آخر می بریم. ممنون از همراهی تان. تا فردا، یا حق.

عکس های بازیگران اخبار ستاره های معروف (311)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران و اخبار چهره های مشهور «۳۱۰»

عکس های بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها «۳۰۹»

عکس های بازیگران و هنرمندان معروف ایران «۳۰۸»

عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی «۳۰۷»