عکس لخت دختران در اعضای گرفتن وام

اعطای وام با وثیقه گرفتن عکس برهنه دختران

در یک اقدام عجیب و باورنکردنی یک سایت مشهور با گرفتن تصویر لخت دختران دانشجو به عنوان وثیقهِ دریافت وام دانشجویی به انها مبالغی وام می‌دهد و در صورتِ بازپرداخت نکردن ان عکس های لخت آن دختران را با مشخصات انها در اینترنت منتشر می‌کند! به گزارش سوکا طرح یک سایتِ چینی برای وثیقه وام دانشجویی غوغایی شده هست.

 

به گزارش سوکا گرفتن تصویر های عریان و لخت دختران در حالی‌که صورتشان مشخص هست و کارت شناسایی خود را در دست دارند , بعنوان وثیقه اعطای وام های دانشجویی خبر ساز شده هست..!تصویر های لخت دختران دانشجو بعنوان وثیقه وام یکی از طرح هایی هست

عکس لخت دختران در اعضای گرفتن وام

که این روزها در (جی دی کپیتال چین) در حال اجرا می باشد و دختران دانشجو با دادن تصویر های لخت با صورتِ خود میتوانند چند برابر وام دانشجویی دریافت کنند که گرچه در صورت عدم پرداخت بدهی تصویر های عریان دختر دانشجو بر روی اینترنت منتشر خواهد شد.

 

به تازگی وام دهندگان وبسایت «جی دی کپیتال» در چین اعلام کردند دانشجویان زن برای دریافت وام اینترنتی موظفند تصاویر عریان خود را به عنوان وثیقه در اختیار وام دهندگان قرار دهند.به دنبال انتشار این خبر, تعدادی از دانشجویان تصاویر لخت خود را درحالی که کارتِ شناسایی را در دست خود نگه داشته بودند, برای شرکت «جی دی کپیتال» ارسال کردند.

عکس لخت دختران در اعضای گرفتن وام

گفته می شود در ازای این اقدام, متقاضیان می توانند ۲ تا ۵ برابر افراد دیگر وام دریافت کنند.وام دهندگان به دانشجویان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند, تصاویر عریان آن ها در اینترنت منتشر خواهد شد.

 

روزنامه «بیجینگ یوث دیلی» در گزارشی اعلام کرد یکی از دانشجویان در این خصوص گفت” قرار هست به زودی یک تجارت کوچک راه اندازی کنم. به همین دلیل در ماهِ فوریه «حدود چهار ماه پیش» با ارسال عکسهای عریان خود به این وبسایت در ازای دریافت « ۱۲۰۰۰۰ یوآن ۱۲۸۷۳ پوند » موافقت کردم. اما در مدت چهار ماه, بدهی های من بیش از دو برابر شده هست.

 

عکس های لخت دختران برای وام گرفتن

عکس لخت دختران در اعضای گرفتن وام

این دانشجو از بیم انتشار تصاویر لخت اش در اینترنت مجبور شد از خانواده اش پول قرض بگیرد. از روز چهارشنبه تا به حال بیش از هزاران نفر در اینترنت در خصوصِ «وام برهنگی» نظراتی منتشر و این اقدام تحقیرکننده را محکوم کرده اند.شرکت «جی دی کپیتال» در سال (۲۰۰۷) در پکن تاسیس شد و به تامین وام اینترنتی برای افراد متقاضی مشغول کار هست.

 

مطالب مرتبط :

پخش شدن عکس لخت دختر جوان نخست وزیر (عکس)

لخت شدن دختر مست در خیابان و درخواست رابطه جنسی

عکس لو رفته از دختر نیمه لخت با نخست وزیر