عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها  «۳۰۳»

زیبا ترین و جدید ترین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند را میتوانید در ادامه دیدن کنید.

 

گروه پرطرفدار دنگ شو که پس از سه سال بازگشتی پر قدرت به دنیای موسیقی کشور داشته هست طی این پست خبر از برگزاری کنسرت در تبریز، ارومیه، ساری کرمانشاه و سایر شهر های کشورمون داد.دنگ شو یکی از برترین گروه های موسیقیِ تلفیقی هست که آثارش بسیار ارزشمند و شنیدنی هست. آرزوی موفقیت داریم برای این جوانان هنرمند و دوست داشتنی.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)عادل غلامی در تمرین تیم ملی با سید محمد موسوی – به هر دلیلی که نمی دانیم چیست – دعوایش شده و پس از درآوردن پیراهن تیم ملی آن را به زمین کوبیده و از تمرین رفته هست. او در پی این حرکت، طبق انتظار و به حق از تیم ملی اخراج شده هست این پست فرهاد قائمی هم در پشتیبانی از عادل هست. پستی که به وضوح از حال نه عمده مفید جو تیم و انشقاق و چند دستگی ملی پوشان خبر می دهد. بعد انتظار داریم قهرمان لیگ جهانی هم بشوند.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)پرستو جان الآن که شما به یزد رفته ای اگر زبانم لال خدایی نکردهِ مراسمی در استان تهران پیش رو باشد بدون شما چطور برگزار شود؟ چرا تمام معادلات فرهنگی کشور را به هم زدی؟

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)شهرام محمودی در این تصویر در حالی‌که لباس به تن دارد برای یک سگ ابراز دلتنگی کرد.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)ما شکر خدا خوبیم، ولی شما از قرار معلوم خیلی بهترید!

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)شهرزاد کمالزاده و عکسی از پشت صحنه کار جدیدشان در کنار همکارانی چون نسرین مقانلو،حسن پورشیرازی، حسین مهری، امیر نوری، علی سلیمانی، علی مشهدی و سایر عزیزان.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)بهاره بانو رهنما در ادامه فعالیت های تجاری خود به تبلیغ یکی از پیروز ترین و با ثبات ترین «از لحاظ قیمت» محصولات تاریخ صنایع خوراکی ایران پرداخته هست. ویفرِ موزی!

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)سلفی حامد حدادی و یکی از عزیزانش در اهواز. حامد هم مانند فرهاد مجیدی علاقه ای به دادنِ اطلاعات در مورد تصویر هایش ندارد و دوست دارد مخاطبان خودشان خیال بزنند.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)یادش بخیر. آقای جمالی و دعواهایشان با بانو جمالی و امیر آقای جمالی. دهه هشتادی ها چه می دانند که از چه می‌گوییم؟

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)زال میباشند ملقب به دستان. فرزند سام نریمان، در اندیشه رودابه بانو تا گپ و گفتی با هم داشته باشند و پهلوانی به کره زمین معرفی کنند. پهلوانی که او هم بعداً کلی دردسر درست کند و تراژدی به بار بیاورد. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)علی عمرانی احسان کرمی و سایر عزیزان در پشت صحنه نمایش «آیینه های رو به رو» داشتم فکر می کردم اگر این نمایش ها نبودند چطور قرار بود مطلبمان را هر روز پر کنم. واقعاً کاری غیر ممکن بود! 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)از وقتی مردم شاهد سعادتمند شدنِ بدل ایرانی مسی شده اند هر روز جلوی آینه کلی با خود کلنجار می‌روند که شبیه کدام سلبریتی میباشند تا با مقداری تغییر لباس و مدل مو به فکر عرض اندام باشند. من هم خیلی تلاش کردم شباهتی بین خودم و افراد سرشناس پیدا کنم، ولی جز شباهتی اندک به جوانی های علیرضا خمسه – که آن هم بعید هست مورد پیشباز قرار گیرد -، توفیقی کسب نکردم. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)سام نوری در حال واکنش نشان دادن به ابراز احساسات مردم در حاشیه کنسرت رضا یزدانی. احتمالا مردم از او خواسته اند برود بالا و کمی برایشان فرانسوی گفتگو کند. قطعا از آهنگ های جدید رضا زیبا تر خواهد بود.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)کتایون ریاحی و فریبا متخصص در مراسمِ دورهمی بازیگران سریال شهرزاد. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)رویا بانو نونهالی در همین مراسمِ چشم انتظار حضور آقا هاشم در جشن.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)اسفندیار روئین تن هم پس از تیر خوردن به چشمهایش این ادا و اطوار را درنیاورد که شما درآوردی! راستی چقدر وقت گذاشتی تا چشم بند سِت با تیشرت، ساعت و کلاهت پیدا کنی؟!

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)حسن شکوهی تصویر هایی از دوران اوجش به اشتراک گذاشته هست. دورانی که مربوط به کودکی و نوجوانی او و فعالیت اش در ورزش کشتی هست.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)امیریل محترم و یاسمینا باهر، در حاشیه برنامه “زنده رود”، برنامه پیروز شبکه استانی اصفهان

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)وقتی بنا به دلایلی به یک جای خلوت با علف های بلند رجوع کرده ای که دوستت هوس کرم ریختن و تصویر برداری می کند.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)تولد دو سالگی آقا سانیار پسرک سپیده خداوردی مبارک باشد. آرزوی سلامتی داریم برای سانیار عزیز. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)شهرام جان قائدی میباشند، در نقش پرچم اندونزی.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)مریم معصومی هم بازیگر تئاتر شده هست. من نمی‌دانم ایشان که پلان های تلویزیونی را هم با هزار مصیبت اجرا می کردند چطور به صحنه تئاتر رسیده اند. واقعاً عجیب هست.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)ساره بانو بیات در مراسم توزیع خصوصی فیلم “بیست و یک روز بعد” ساخته سیدمحمدرضا خردمندان که در جشنواره فیلم فجر پارسال به توزیع در آمد و جزو فیلمهای مفید جشنواره بود.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)نرگس محمدی در کنار رفیق جینگ جدید همسرش.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)الهه حصاری حتی اگر تصویر سه در چهار پرسنلی هم بیاندازد، در آن خودش را این شکلی خواهد کرد. دیده شده در تصویر ام آر آی هم این ژست را گرفته.  

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)دیروز سالگرد درگذشت استاد محمد نوری صدای ماندگار موسیقی کشورمون بود. از آن صداهایی که هیچوقت ماننند اش نخواهد آمد. روحشان خوشحال.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)برای نمونه، گزارشِ عادلانه گرفتن. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)آن قدر به شهرام گیر دادیم که عکاس تصویر هایش چه کسی هست، سرانجام به تنگ آمد و ایشان را معرفی کرد. بانو یا آقای نوری! ولی مطمئناً ما تا اسم کوچک ایشان را نگوید بیخیال نخواهیم شد. این یک خواسته عمومی هست!

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)مصطفی زمانی، حسن فتحی و ترانه علیدوستی در حال همفکری کردن برای این که در ادامه چه کار کنند تا شهرزاد اکثر از این جذابیت اش را از دست بدهد.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)وقتی مادرت شلوارت را شسته و مجبوری با شلوار برادر کوچکت به مراسم بروی. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)

حمیدرضا آذرنگ در گریم نمایش جدیدش. در این روز ها آن قدر نمایش و تئاتر عمده شده که دیگر دانستن اسم انها و عواملشان هیچ جذابیتی برایمان ندارد. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)فعلا این تصویر از سوسن پرور را داشته باشید ببینیم باید در ادامه چه سوژه ای به سر بگیریم.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)مهران مدیری و دو تن از هواران مرتفع اش در مشهد. عین گنبد و گلدسته شده اند :»»

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)رویا بانو تیموریان و دخترش جهان بانو در حاشیه توزیع «بیست و یک روز بعد»

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)ملاقات شهروز ابراهیمی و بابک حمیدیان به بهانه مشارکت در یک پروژه مستند. ما پایان سر نفهمیدیم قیافه و تیپ حقیقی بابک چطور هست. از بس که مانند میو میو تغییر می کند.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)خاطره بازی علی انصاریان با این تصویر قدیمی از خانواده اش، به یاد صمیمیت ایام آن دوران. 

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)صمیمیت، شرایط روحی مفید و نشاط عمومی در اردوی پرسپولیس، از دلایل اصلی موفقیت این تیم به تعداد می‌رود.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)

سلفی فرهاد ظریف در کنار اشکان خطیبی، پس از تماشای نمایش «لامبورگینی»

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)تفریحات دلنشین خواننده دلنشین کشورمون، در شهر دلنشین محلات.  

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)این تصویر مربوط به جشنواره مو های عجیب و غریب شهر تهران نیست! بلکهِ تصویر یادگاری عزیزان پس از تماشای کنسرت امیر عباس گلاب هست. با حضور دستور فتحعلیان و رضا تاجبخش. مقاله امروز هم با همه ی کاستی هایش به پایان رسید. تا فردا، شب و روزتان خوش.

عکسهای داغ و جنجالی بازیگران و ستاره ها (303)

 

مطالب مرتبط :

تصاویر بازیگران و هنرمندان دوست داشتنی مشهور «۳۰۲»

عکس های بازیگران و ستاره های دوست داشتنی «۳۰۱»

بازیگران و چهره های مشهور در اینستاگرام «۳۰۰»

عکس های خفن بازیگران در آخر این هفته «۲۹۹»

عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام «۲۹۸»