عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (۲۴۱)

آخرین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام را می‌توانید در آلبوم زیر دیدن کنید که از برترین ها و مشهور ترین ها میباشند.

 

پیکر زنده یاد عارف لرستانی بازیگر توانای خنده دار سینما و تلویزیون که دو روز پیش به علت سکته قلبی رفقایش را تنها گذاشته بود روز قبل در تالار وحدتِ و با حضور همکاران و دوستان و خیل قابل دقت طرفداران اش بدرقه و مشایعت شد تا برای خاکسپاری به خاک پدری اشِ کرمانشاه منتقلِ شود. مراسمی که کمتر کسی در آن پیدا میشد

 

که چشمان اش اشکبار نباشد. خاطرات شیرینی که عارف لرستانی برایِ همه ی ما علی الخصوص دوستان و همکاران نزدیکش رقم زده بود اینِ خداحافظی تلخ را بسیار سخت کرده بودِ. الناز حبیبی و نرگس محمدی در حاشیه این مراسم.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)فلور نظری هم در مراسم حضور داشت.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)اشکان اشتیاق مبهوت خاطرات و روزهای شیرین سال های نه عمده دور.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)باز هم آرزوی صبر و بردباری داریم برای همسر عارف نفر اول راست که تکیه گاه و مرد زندگی اش را ناباورانه از دست داده هست.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)اشک های جواد رضویان در مراسم تشییع وقتی که از اخلاق وقار و مردانگیِ عارف می گفت. از سال هایی که بیکار و بدون توصیه بود ولی هیچگاه صدایش در نیامد.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

ماندانا سوری الیکا عبدالرزاقی و دریا مرادی در حاشیه مراسم. خیلی های دیگر در این مراسم حضور داشتند که محدودیت های صفحه مانع درج عکس های آن عزیزان می‌شود.

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

پدر و مادر عزیز عارف که داغ جوان دیده اند و دردشان را جز داغ جوان دیده درک نخواهد کرد. آرزوی صبر تنها کاری هست که از دستمان بر می‌آید. پس از این مراسم پیکر عارف به سرزمین پدری اش یعنی روستای سیمینه کرمانشاه منتقل شد و صبح امروز مطابق وصیتی که کرده بود در آرامستان این روستا به خاک سپرده شد.

 

عارف رفت و حالا ما مانده ایم و خاطراتی که باید با آن کنار بیاییم تا روزی که زمانش برسد و خود ما هم خاطره بشویم. خاطراتی که مفید یا بد بودنش دست کسی نیست جز خود ما.

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)ما نیز خدا را شکر میکنیم بخاطر داشتن چنین هنرمند باحال و کاردرستی. تولدت مبارک حمید جان.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)بهرام رادان هم از عارف یاد کرد و همانند خیلی های دیگر از محبت و مهربان بودن وی گفت.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)کتایون خانم ریاحی با دستی مصدوم  امیدواریم هر چه زودتر مفید شود در حال آماده کردن اجناس و صنایع دستی نمایشگاه خیریه اش هست. دغدغه های خانم ریاحی را دوست داریم دقیقا مانند شخصیت بلندبالا و قلب مهربانش. بالاسری قطعا او و کارهایش را می‌بیند و هوایش را دارد.عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

احسان حاج صفی بازیکن جوان و با تجربه فوتبال کشورمون از معدود ستارگانی که توانسته با توانایی ها و تلاش بی نظیرش در بحبوحه جوانی به یک مهره با تجربه و قابل اتکا در فوتبال ایران تبدیل شود و خیال فوتبال ایران را تا سالیان سال از داشتن یک چپ مطمئن راحت کند. آرزوی موفقیت و سلامتی داریم برای احسان عزیز.

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

نوید محمدزاده درگذشت هموطنان عزیزمان در سیل آذربایجان و کردستان را با زبان شبربن کردی تسلیت گفت.

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

با واریز شدن پاداش قهرمانی پرسپولیسی ها قطعا سلفی های آینده درخشان تر و تاثیر گذار تر از این سلفی خواهند شد. دیس ایز لمینیت تایم!

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)ما که از این جا چیزی تشخیص نمی‌دهیم ولی خب چون شما گفته اید قبول میکنیم. قدمشان مبارک!
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)دیروز تولد کاوه سماک باشی و روز جهانی چیز دو زدن بود. این روز را به تمامی چیز دو زنندگان علی الخصوص در باشگاه انقلاب تبریک عرض میکنیم.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)ابراز همدردی شهاب حسینی با قربانیان حادثه سیل در شمال غرب کشور. متاسفانه این روز ها یا سوژه ای نیست یا اگر باشد اینچنین تلخ هست.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)امیر کاظمی با این تصویر برای هم بازی هایش در سریال شمعدونی ساخته سروش صحت ابراز دلتنگی کرد. حسن معجونی نگار عابدی آتنه فقیه نصیری و محمد نادری. دوستان برنامه کنید همدیگر را مشاهده نمایید هم دلتنگی بچه رفع شود و هم شاید سوژه ای برای ما جور شد…
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)کیهان جان بار ها در این باره گفته ایم که اگرِ بخواهی به نظرات و خواسته های بعضی ها پاسخ و واکنش نشان بدهی یا باید بازیگری را کنار بگذاری و یا باید اینستاگرام را تعطیل کنی! لذا بی اهمیتی به بعضی نظرات برترین پاسخ به این مسئله هست.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)امروز زادروز محمد علی بهمنی شاعر و ترانه سرای مفیدِکشورمون هست و نیلوفر لاری پور با این پست این روز را به ایشان تبریک گفته هست. ما نیز تولد جناب بهمنی را تبریک عرض میکنیم و برایشان آرزوی سلامتی و سعادت داریم.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)خیلی وقت بود تصویر مثلاً حواسم نیست نداشتیم که شهرام با این پست این مبحث مهم را زنده کرد.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)مرثیه ی محسن چاوشی برای سیل زده های عزیز. آرزوی صبر داریم برای هموطنان مصیبت دیده.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)مرجان شیر محمدی و پسرش آهیل به عیادت گوهر خیر اندیش بازیگر مفید سینما و تلویزیون رفته بودند که این تصویر را در کنار ایشان گرفتند. خانم خیراندیش در حین فیلم برداری سریال دیوار به دیوار دچار حادثه و مصدومیت شده اند که برایشان آرزوی سلامتی بهبود داریم.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)فکر نمی‌کردم شیث انقدر تنوع طلب باشد. هر ماه یک داداش جدید اختیار می‌کند. واقعا که…
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)قهرمان های تیم ملی دو و می‌دانی بانوان کشورمون در حال تمرین. بله، در حال تمرینِ عکاسی.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)پروژه پایتخت متوقف شد کسی حاضر نیست در این بلبشوی وعده بخواهد این پروژه را دوباره راه بیاندازد تا به او رأی بدهیم؟!
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)ترس از بودن خودت و دیگری؟ خانم رضوی داری اشتباه می زنی آبچی!
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)تصویر یادگاری عادل فردوسی پور در کنار میشل لادروپ یکی از ستاره های سابق فوتبال اروپا که قدیمی تر ها درخشش اش در لباس یونتوس و بارسا و بعد ها در رئال مادرید را بخاطر دارند.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)در دستورالعمل بهره گیری از هوای تازه آمده هست که حتما به همراه عینک آفتابی و با خیره شدن به افق استعمال گردد.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)بهداد سلیمی، احسان روزبهانی، حمید سوریان و عزیزی که متاسفانه به جا نیاوردم در یک دورهمی دوستانه. از آن دورهمی هایی که نیاز چندانی به نور و لامپ در آن دیده نمیشود و خودتان باید از خودتان “نمه نمه” پذیرایی کنید.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)سامان جان جسارتاً منظورت دهه ۸۰ که نیست؟!
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)حیف که از این شاخ های اینستاگرام نیستم وگرنه با جمله “جَهَنــَم اونـــجاسـت که مـَـن نَبــاشَــم…هِــه” روی همۀ تان را کم می کردم.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)بیست و چهارمین قهرمانی؟! خانم حیدرزاده به هرکسی اعتماد نکنید! با اطلاعات غلط ایستگاهتان را گرفته اند!
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)عکسی از علیرضا بیرانوند و پسرش که شب قبل میهمان برنامه خندوانه بودند. علیرضا متولد سال ۱۳۷۱ و ۲۴ ساله هست و در زندگیِ قبلی خود منجنیق بوده هست.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)عکسی که مربوط به یک سریال جدید هست. با حضور محمدرضا شریفی نیا، هلیا امامی و فوتبالیست سابق پرسپولیس اشپیتیم آرفی! بازیکنی که سال های پیش با کلی سر و صدا به پرسپولیس آمد و در طول فصل مسئولیت خراب کردن موقعیت های گل را به دوش کشید. گرچه از آن پس در لیگ ایران و کلا در ایران ماند و همانگونه که می‌بینید روی به بازیگری آورده هست!
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)خاطراتی که پایانی ندارد. عارف عزیز در کنار نیکی کریمی و مارال فرجاد در پشت صحنه فیلم سینمایی “شام عروسی” ساخته ابراهیم وحیدزاده از فیلمهای پیروز و محبوب دوران خودش بود.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)عاشقانه ها یی که مفید مشتری جذب کرده هست و محبوب شده هست. گرچهِ با ویترین جذابی که منوچهر هادی چیده هست غیر ممکن بود که جواب نگیرد، با این حال خط داستانی سریال هم مفید هست و بازی هومن سیدی، بی نظیر.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)عماد که چند سالی میشد موهایش را قطع کرده بود اخیرا دوباره از بالای سرش جوانه زده هست.
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

همه ی کسانی که در دهه جدید گواهینامهِ رانندگی گرفته اند با رمز صکادرات آشنایی دارند. بهاره افشاری هم همینطور 

ص: صندلی تنظیم شود

ک: کمربند ایمنی بسته شود

آ: آینه تنظیم گردد

د: دنده خلاص باشد

ر: اتومبیل را روشن کنید

آ: آرایشگاه فراموش نشود

ت: ترمز دستی پایین باشد
عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)ملیکا شریفی نیا و زهیر یاری قرار هست به جای کاراکتر های یکِ انیمیشن صداپیشگی کنند. احتمالا در نقش یک پسر بچه مثبت سر به زیر و یک دختر شاعر و با احساس!

عکسهای بازیگران و ناراحتی از غم مرگ عارف لرستانی (241)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران در سوگ عارف لرستانی (۲۴۰)

خبرهای داغ بازیگران و هنرمندان معروف ایران (۲۳۹)

عکسهای بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (۲۳۸)

عکسهای داغ بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (۲۳۷)

اخبار داغ ستاره ها و بازیگران و هنرمندان سرشناس (۲۳۶)

عکس و اخبار بازیگران ایرانی در اینستاگرام (۲۳۵)