به گزارش سوکا از خبرگزاری ها، در حاشیه سومین روز از نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری عروس و دامادی برای نام نویسی در دوره دوازدهم وارد وزارت کشور شدند.

رئیس جمهور بالقوه ای که حتی سن خودش را هم نمی داند!

یکی از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از سن و سال دقیق خود مطلع نیست، گفت: گمان می کنم حدود ۵۰ ساله هستم.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل جامعه خدمت نکردن مسئولان است، تاکید کرد: آمده ام صادقانه خدمت کنم و امیدوارم همه مرا کمک کنند.

پاسخ جالب کاندیدای ریاست جمهوری به سوال تحصیلات شما چقدر است؟

یکی از داوطلبان ۸۰ ساله ریاست جمهوری که متولد سال ۱۳۱۵ بود، پس از ثبت نام به خبرنگاران گفت: در صورت انتخاب شدنم ریشه تمام مشکلات را می کَنم.

وی در پاسخ به این سوال که سوادتان چقدر است، گفت: تا آنجایی سواد دارم که «برو کار کن مگو چیست کار، که سرمایه جاودانی است کار».

بیکاری و محرومیت را ریشه کن می‌کنم

یکی از داوطلبان ثبت نام کننده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که با لباس عربی به ستاد انتخابات وزارت کشور آمده بود، با بیان اینکه بعد از تایید صلاحیت برنامه هایش را اعلام می کند، گفت: به صورت مستقل وارد عرصه انتخابات شده ام.

وی افزود: می خواهم وعده ای بدهم که توان اجرای آن را داشته باشم و از این رو اعلام می کنم که قصد دارم بیکاری و محرومیت را در کشور ریشه کن کنم.