به گزارش سوکا به نقل از خبرآنلاین، شب گذشته تیم های المپیک مارسی و ویتوریا گیمارش در چهارچوب رقابت های لیگ اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با شکست ۱-۰ تیم فرانسوی خاتمه یافت.

اما اتفاق عجیبی که پیش از آغاز بازی رخ داد، همه چیز این مسابقه را تحت تاثیر خود قرار داد. پاتریس اورا مدافع ۳۵ ساله مارسی، نیم ساعت پیش از آغاز دیدار تیمش مقابل گیمارش، در حالی که بازیکنان مشغول گرم کردن بودند، با یک هوادار درگیر شد و با لگد به سمت وی هجوم برد. همین اتفاق کافی بود تا اورا که در میان بازیکنان نیمکت نشین مارسی قرار داشت، با کارت قرمز داور مجارستانی این دیدار مواجه شود. بدین ترتیب اورا به اولین بازیکن تاریخ لیگ اروپا تبدیل شد که پیش از آغاز مسابقه، کارت قرمز دریافت می کند.

به نظر می آید یکی از هواداران تیم مارسی که از عملکرد ضعیف اورا در این فصل ناراضی بوده، به او اعتراض کرده و همین باعث شده تا اورا از کوره دربرود.

طبق ادعای روزنامه اکیپ،این هوادار خشمگین به پاتریس اورا گفته است:« از مارسی برو بیرون. تو بازیکن بدی هستی. برو و به ویدیو هایت برس.» اورا هم با ضربه ای کونگ فویی به صورت او پاسخ این هوادار را می دهد.