به گزارش سوکا از شبکه رادیویی تهران، محمدهادی نه برادر، تهیه کننده برنامه با اعلام این خبر گفت: شهرآورد ۸۳ روز جمعه ۲۶ شهریور ماه ۹۵ به میزبانی سرخپوشان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

برنامه تهران ورزشی در گفت وگو با پیشکسوتان و قدیمی های تیم های پرسپولیس و استقلال نتیجه بازی را از آنها جویا می شود.

پوشش اخبار و رویدادهای و حواشی شهرآورد ۸۳ از دیگر بخش هایی است که در این برنامه به آن پرداخته می شود و تا زمان برگزاری مسابقه در ارتباط با کارشناسان دو تیم و پیشکسوتان به تحلیل و بررسی شهرآورد ۸۳ می پردازد.

تهیه کننده تهران ورزشی در بخش دیگری از صحبت های خود از پوشش مسابقات پارالمپیک خبر داد و افزود: اخبار و حواشی مسابقات پارالمپیک که مهمترین و مورد توجه‌ترین مسابقات ورزشی جهان برای افراد کم‌توان است هم بازتاب داده می شود و با مسئولان و کارشناسان درباره بازی های این دوره از مسابقات گفت وگو خواهد شد.

«نه برادر» افزود: این برنامه در ارتباط با کارشناسان، خبرهای روز ورزشی و تیترهای روز مطبوعات و خبرگزای ها را همراه با نتایج و عملکرد تیم ها، از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز تحلیل و بررسی می کند.

برنامه «تهران ورزشی» کاری از گروه تهران و رویدادهای رادیو تهران است که هر روز جز جمعه ها از ساعت ۱۰ و ۳۵ دقیقه پخش می شود.