به نوشته امپایرآنلاین، فیلم بذار حرف بزنه داستان زندگی دیویس را از دوران نوجوانی و تحصیل دنبال می‌کند. او که در آن زمان یک مادر نوجوان بود، در کنار بزرگ کردن فرزند خود به فعالیت‌های اجتماعی‌اش ادامه داد و خیلی زود وارد عالم سیاست شد. دیویس فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی اش را از زمان تحصیل در دانشگاه هاروارد نیویورک آغاز کرد. بولاک که نقش این زن سیاستمدار را در جلوی دوربین بازی خواهد کرد، یکی از تهیه‌کنندگان اصلی آن هم هست. او این روزها به‌دنبال فیلمساز خلاقی است که بتواند فیلم خوبی از دل این فیلمنامه بیرون بیاورد.

در عین حال، او گوشه چشمی هم به اسکار و جایزه بهترین بازیگر زن دارد. با این حال، او می‌گوید: «با خبرهایی که این روزها درباره ظلم و ستم به زنان هنرمند و غیرهنرمند شنیده می‌شود، احساس می‌کنم بذار حرف بزنه می‌تواند سخنگوی خوبی برای زنان جامعه ما باشد.» فیلمبرداری این درام سیاسی برای اوایل سال جدید میلادی کلید زده می‌شود.

«اژدها» دوباره تعلیم داده می‌شود!

کار تولید سومین قسمت مجموعه فیلم «چگونه اژدهای خود را تعلیم دهیم» آغاز شد. این انیمیشن خانوادگی و ماجراجویانه فانتزی را واحد انیمیشن کمپانی دریم ورکز تهیه می‌کند. از حالا، اواسط فصل تابستان سال ۲۰۱۹ به عنوان زمان اکران عمومی آن تعیین شده است. برای دوستداران این مجموعه فیلم، حضور کیت هارینگتن به عنوان یکی از صداپیشه‌های اصلی، بسیار جالب است. هارینگتن در دو سال اخیر به دلیل بازی در درام تاریخی تلویزیونی «بازی تاج و تخت» به شهرت زیادی رسیده است. او در قسمت قبلی فیلم هم به‌عنوان صداپیشه حضور داشت. اما در قسمت تازه با افزایش نقش روبه‌رو شده و کاراکتر او تفاوت بسیار زیادی با قسمت قبلی خواهد داشت. مدیران کمپانی دریم ورکز می‌گویند با خلق کاراکتر منفی داستان، زمینه برای شروع کار تولید آن فراهم شد. این کاراکتر گریمل نام دارد و دردسرهایی برای هیکاپ شخصیت اصلی ماجرا و دوست اژدهای او به وجود می‌آورد. به نوشته هالیوود ریپورتر، اف موری آبراهام بازیگر کهنه کار سینما، به جای کاراکتر گریمل صحبت خواهد کرد.

دین دبلویس کارگردان قسمت قبلی این مجموعه فیلم، برای کارگردانی قسمت سوم انتخاب شده است. جی باروچل صدای خود را به هیکاپ قرض می‌دهد و کیت بلانشت هم، یکی دیگر از صداپیشه‌های سرشناس فیلم است.

کریس دفاریا مدیر واحد انیمیشن دریم‌ورکز می‌گوید:«خوشحال و هیجان زده‌ایم که هارینگتن و اف موری آبراهام با عنوان صداپیشه با این مجموعه انیمیشن موفق و پرطرفدار سینمایی همکاری می‌کنند. دو کاراکتری که آن‌ها در فیلم دارند، داستان و حال و هوای آن را به سمت هیجان‌انگیز تازه‌ای می‌برد. تماشاگران سینما در سومین قسمت از این تریلوژی، با یک فضا و دنیای تازه روبرو خواهند شد.» دومین قسمت فیلم با هزینه تولید ۱۴۵ میلیون دلاری، سال ۲۰۱۴ به روی پرده سینماها رفت. ۱۷۷ میلیون دلار از فروش جهانی ۶۲۱ میلیون دلاری فیلم، متعلق به جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی بود.

کیکاوس زیاری