زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

با بهترین بازیگران زن ترکیه در سال ۲۰۱۸ آشنا شوید 

امروز بشما برترین بازیگران زن در کشور ترکیه که توانستند درسال ۲۰۱۸ خوش بدرخشند را معرفی می‌کنیم. بازیگران ترک در ایران محبوبیت زیادی دارند. بازیگری در ترکیه نیاز به ظاهر و چهره ای زیبا دارد. تعداد زیادی از بازیگران مشهوری که در حال حاضر در سینما و تلویزیون ترکیه فعالیت دارند, زمانی مدل بوده اند.

 

البته آن ها نه تنها زیبا, بلکه بسیار با استعداد هم بوده اند, به طوریکه توانستند خودشان را در سطح برترین و محبوب ترین بازیگران بالا بکشند و جوایز زیادی را ازآن خود کنند. دراین پست, اسم برترین و زیباترین بازیگران زن ترک را درسال ۲۰۱۸ بشما معرفی میکنیم.

 

هانده دوغان دمیر

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

هانده دوغان دمیر بازیگر جوان و خوش آتیه تلویزیون ترکیه که به علت ایفای نقش زینب در سریال ترکی در “انتظار آفتاب” در میان ایرانی ها محبوب گردیده است در تاریخ ۲۲ نوامبر ۱۹۸۵ در آنکارای ترکیه متولد شد. وی که در ابتدای کار به بازی در تیزرهای تبلیغاتی مشغول بود با پیشنهاد شبکه TRT ترکیه برای بازی دریک سریال روبه‌رو شد ودر سال ۲۰۱۱ با بازی در سریال “غم و اندوه” پا به دنیای حرفه ای بازیگری نهاد.

 

هانده دوغان دمیر فارغ التحصیل رشته جامعه شناسی از دانشگاه تاریخ و جغرافیای آنکارا است. او همینطور در دانشگاه لیل فرانسه در رشته زبان نیز تحصیل کرده است. هانده درسال ۲۰۱۳ با ایفای نقش زینب در سریال “انتظار آفتاب” توانست برای نخستین بار بعنوان بازیگر نقش اول دریک فیلم یا سریال بازی کند.

 

جانسو دِره

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018جانسو دره, در ۱۴ اکتبر ۱۹۸۰ متولد شد و حال جزو یکی از مدل ها و بازیگران معروف ترکیه به حساب می‌آید. او تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت ودر رشته باستان‌ شناسی از دانشگاه استانبول فارغ‌التحصیل شد. او کار در تلویزیون و سینما را از سال ۲۰۰۴ شروع کرد و بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ نقشی برجسته

 

در مجموعه تلویزیونی “سیلا” داشت. بعد ازآن با همکاری کنان ایمیرزالی اوغلو در فیلم ” a Last Ottoman Yandim Ali” به شهرت رسید. او توانایی های زیادی در بازیگری دارد, به طوریکه در نقش های گوناگونی, از کمدی گرفته تا نقش های جدی, هنرنمایی کرده است.

 

اُویکو کارایل

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

اویکو کارایل بیشتر به خاطر چشم های جذاب و گیرایش شهرت دارد. او در استانبول درسال ۱۹۹۰ متولد شد ودر زمان نوجوانی, پس از یک آموزش کوتاه در تئاتر درسال ۲۰۰۷, وارد دانشگاه دولتی هنر و تئاتر استانبول شد. او ابتدا کار خودرا با تئاتر شروع کرد اما تدریجی توانست موفقیت های

 

بیشتری را کسب کند. ایکو کارایل درسال ۲۰۱۱ پیروز شد برای بازی در “چیزهای خوب برای مهمانی” دو جایزه استعدادهای درخشان جوان و جایزه مخصوصاً افسس را ازآن خود کند. در میان سریال‌های او نیز بازی در سریال “کارا پارا آشک” و همینطور نقش جمره در سریال “کوزی گونی” شاخص تر از کارهای دیگرش بوده است.

 

سرنای ساریکایا

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

سرنای ساریکایا بازیگر و مدل حرفه‌ای ترک و صاحب جایگاه دوم دختر شایسته ترکیه درسال ۲۰۱۰ می باشد.به گزارش پارس ناز این ستاره جذاب درسال ۱۹۹۱ در ترکیه متولد شد. بازی در سریال “عمرگل‌لاله” و “جزر و مد” باعث شناخته شدن وی در سطح جهانی شد. او با بازی دراین دو سریال,

 

دو تندیس پروانه طلایی کسب کرد که معتبرترین جایزه برای یک بازیگر اهل ترکیه به حساب می‌آید. علاوه بر بازیگری, سرنای چهره تبلیغاتی برندهای مشهور ترکیه ای است. او درسال ۲۰۱۴ برترین بازیگر زن شناخته شد و توسط جی‌کیو تندیس دریافت کرد.

 

بورجو بیریجیک

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

بورجو بریجیک یکتین بازیگر اهل کشور ترکیه است که درسال ۱۹۸۹ در المالی متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته باستان‌شناسی از دانشگاه اژه است. او درسال ۲۰۰۶ بعنوان ملکه مدیترانه مسابقه زیبایی آنتالیا برگزیده شد و پس ازآن کار حرفه ای خودرا در کارآموزی تئاتر شهری شهر بورنوا شروع کرد. او بعنوان یکی از زیباترین بازیگران ترکی سال ۲۰۱۸ شناخته شد و حال در طرح های سینمایی زیادی فعالیت دارد که جدید ترین آن ” Life Song” میباشد.

 

سونگول اودِن

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

سونگول اودن در ۱۷ فوریه ۱۹۷۷ به جهان آمد. او در هر نقشی که پذیرفته, از نقش های جدی گرفته تا نقش های کمدی, توانسته به برترین نحو هنرنمایی و خودش را در دل هوادارانش جا کند. او کار حرفه ای خودرا درسال ۱۹۹۹ با سریال محبوب “Ferhunde Hanimlar” شروع کرد. او علاوه بر بازیگری در عرصه سینما, به تئاتر نیز علاقه دارد. به لطف توانایی های او, او تا حالا جوایز زیادی را ازآن خود کرده است به طوریکه درسال ۲۰۱۲ اسم برترین بازیگر کمدی رابه خود اختصاص داد.

 

سِلِن سویدِر

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

سلن سویدر در ۲۶ دسامبر ۱۹۸۶ در ازمیر, ترکیه, به جهان آمد. سلن ۵۴ کیلو گرم وزن و ۱٫۷۸ سانتی‌متر قد دارد و جزو مدلهای حرفه‌ای ترکیه قلمداد می‌شود. او درسال ۲۰۰۷ توانست دختر شایسته ترکیه شود ودر مراسم دختر شایسته کشور چین نیز شرکت کند.به گزارش پارس ناز سلن سویدر در حال حاضر در رشته روابط بین‌الملل در دانشگاه تحصیل می کند و علاوه بر بازیگری, به عکاسی و نویسندگی نیز علاقه دارد. او با بازی در سریال “شمیم عشق” و “عمر گل لاله” به اوج شهرت رسید.

 

برگوزار کورِل

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

برگوزار کرل زمان کودکی خودرا در اولوس, منطقه‌ای نزدیک بشیکتاش, استانبول گذرانده است. او در رشته تئاتر در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان تحصیل کرده است. کورل با فیلم سینمایی “آشیانه گرگ‌ها” فعالیتش را شروع کرد ودر سال ۲۰۰۶ با بازی در فیلم “هزار و یک شب” مطرح شد,

 

فیلمی که نه تنها در ترکیه بلکه در کشور های عربی و اروپای شرقی نیز طرفداران زیادی پیدا کرد. او همینطور دریک قسمت از فیلم “حریم پادشاه” بعنوان بازیگر مهمان به ایفای نقش پرداخت. از سال ۲۰۱۲ تا ژوئن ۲۰۱۵ در سریال “کارادایی” در نقش فریده شادعلو بازی کرد که برای بازی دراین سریال جوایز متعددی کسب کرد و شهرت و محبوبیت اش چند برابر شد.

 

هازل کایا

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

هازال کایا دریک خانواده طبقه بالا در شهر غازی عینتاب ترکیه در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۰ به جهان آمد. او در دبیرستان ایتالیایی در استانبول درس خواند ودر سال ۲۰۰۹ فارغ التحصیل شد. پدر و مادرش هردو وکیل هستند و وقتی او هفت ساله بود از هم جدا شدند. او بعنوان یک کودک هفت ساله که ویولن و باله می آموخت به دنیای هنر وارد شد. هازال کایا نخستین نقش مهم خودرا در سریال “گنجو” ایفا کرد و پس ازآن درسال ۲۰۰۸ در سریال “عشق ممنوع” در نقش نیهال زیاگل ظاهر شد.

 

وی بخش عمده ای از محبوبیت خودرا مدیون بازی در سریال بسیار پیروز “اسمش را فریحا گذاشتم” میباشد. هازال کایا پس از دو سال عدم حضور در تلویزیون, درسال ۲۰۱۷ با سریال “حکایت ما” که برگرفته از مجموعه تلویزیونی “بی شرم” است, بار دیگر به تلویزیون بازگشت.

 

طوبا بویوک‌اوستون

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2018

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال ۲۰۱۸

طوبا بویوک‌ اوستون درسال ۱۹۸۲ در استانبول متولد شد, زمان مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه, او برای نخستین بار در تبلیغ مول‌پد جلوی دوربین فیلم برداری رفت.

 

وی درسال ۲۰۱۱ با اونور سایلاک ازدواج و صاحب دو فرزند دختر دو قلو به اسم های توپراک و مایا شد. شایعاتی در مورد طلاق طوبی از همسرش بود ولی هردو در صفحه اینستاگرام خود اعلام کردند که ما از هم جدا نشدیم. طوبا در میان زیباترین زنان جهان که از یک مجله مشهور امریکایی منتشر شده بود رتبه ۱۷ را کسب کرد.

 

مطالب مرتبط :

عکس های جالب از زیباترین بازیگران زن ترکیه

عکس های بازیگران مطرح ترکی در کنار همسرانشان

عکس های زیباترین زنان سال ۲۰۱۸

سری جدید عکس های بازیگر زن مشهور ترکیه ای